Masło orzechowe Dziki Orzech 100% orzechów

Choć konkurencja na rynku taksówek znacznie wzrosła w ostatnich latach i obecnie mamy do czynienia z niższymi w porównaniu do minionych dekad cenami, to wciąż są one zbyt wysokie jak na kieszeń statystycznego zjadacza chleba.

To właśnie taksówka była dotychczas jedyna alternatywą niezależności komunikacyjnej z której korzystali głównie nieco zamożniejsi. Dla osób, których nie było stać na własne auto do wyboru pozostawała komunikacja miejska, rower w okresie letnim, bądź własne nogi. Na szczęście sytuacja uległa diametralnej poprawie od kiedy na polski rynek wkroczyła marka 4mobility.pl.

Wady korzystania z taksówek

Jak rzekł pewien kloszard za czasów socjalizmu – „W taksówce płaci się już za samo trzaśnięcie drzwiami…”. Jest w tym zdaniu sporo prawdy – wystarczy spojrzeć na taksometr, który nalicza opłatę wstępną zanim jeszcze auto ruszy. Bez względu na pokonywany dystans opłata ta jest stała, zatem dochodzi często do kuriozalnych sytuacji w których sama opłata taryfowa – wstępna jest większa, niż ta dotycząca dystansu. Wiedzą o tym doskonale osoby mające problem z poruszaniem się, którzy korzystają z taksówek na krótkich odcinkach. Problemem współczesnych taksówkarzy jest także brak mobilności – większość korporacji bazuje na połączeniach telefonicznych, zaś wariant płatności dotyczy zazwyczaj gotówki. Gdy jej nie mamy kierowca proponuje podjazd do bankomatu, co generuje dodatkowe koszta. A skoro o kierowcach mowa, to nie sposób nie wspomnieć o oszustach. Wielu z nich w sposób cwany wydłuża dystans i jest to metoda powszechna zwłaszcza, gdy pasażerem są turyści, bądź osoby, który przybyły do nowego miasta w celach biznesowych.

Zalety wynajmu auta na minuty

W przypadku usługi dotyczącej wynajmu aut na minuty płacimy wyłącznie za przebyty dystans oraz czas w jakim go pokonaliśmy. Koszta zatem są mocno zredukowane podobnie jak czas a którym zaoszczędzamy. Cała transakcja opiera się na działaniu uproszczonej i intuicyjnej aplikacji, która pozwala zlokalizować i zarezerwować pojazd, który czeka tuż za rogiem naszego miejsca zamieszkania. Ponadto jest on zatankowany, a zatem nie pozostaje nic innego, niż wsiadać i jechać. Elastyczność owej propozycji to jeden z największych walorów – innym jest fakt, że jako kierowcy jesteśmy samowystarczalni, możemy jechać dokąd chcemy, zaparkować gdzie chcemy – rzecz jasna bezpłatnie oraz wybrać trasę, która nas satysfakcjonuje. Auta na minuty to doskonała alternatywa dla taksówek!

Oprzesz się tym smakom? Kremy Nutlove Nowe pyszne smaki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here