Na słowo „pięćsetka” naszym oczom ukazuje się to korpulentna, urocza, nowoczesna sylwetka pożądana przez miłośników klasycznych samochodów z charakterem. Fiat wiedząc, jak silne emocje wywołuje tym kultowym modelem, zadbał o to, aby kierowcy mogli wybierać spośród całego mnóstwa wariantów. Dzięki temu każdy odnajdzie w nim czego potrzebuje.

Klasyka (nie)jedno ma imię

Fiat z przyjemnością sięga po rozwiązania, które skierowane są do szerokiego grona kierowców. Jak żadna inna marka to właśnie włoski koncern potrafi z taką przenikliwością odpowiadać na nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Dowodem na to jest szeroki wybór modeli Fiata 500 – od klasycznych i minimalistycznych po ultranowoczesne o miejskim charakterze. Różni je wiele elementów; między poszczególnymi modelami pozostał jednak wspólny mianownik, czyli stylowy wygląd. Do dyspozycji kierowcy otrzymują więc Fiata 500 – oryginalny samochód o kompaktowych wymiarach, który prezentuje się szykownie jako włoska ikona stylu. Dostępnych jest kilka wersji wyposażenia w pełni odpowiadających oczekiwaniom nowoczesnych kierowców.

Miejski szyk w tradycyjnej odsłonie

W odpowiedzi na potrzeby kierowców poruszających się na co dzień po mieście postał Fiat 500X – zupełnie nowe oblicze Fiata, zadziorne i dynamiczne. Odwaga w projektowaniu modeli Sport, Urban i City Cross opłaciła się: to kompaktowe połączenie crossovera oraz SUV-a, który sprawdza się w miejskich warunkach znakomicie! Fiat udowadnia, że siła tkwi nie w rozmiarach, ale oryginalnych rozwiązaniach, niezaprzeczalnym stylu oraz nowoczesnym podejściu do konstruowania samochodów uniwersalnych.

Włoska dusza na czterech kółkach

Fiat nie byłby jednak sobą, gdyby nie zaproponował rozwiązania oryginalnego, a przy tym garściami czerpiącego z codziennych potrzeb. Co powiecie na „pięćsetkę” w wersji kombi? Fiat 500L to dowód na to, że funkcjonalność można interpretować na różne sposoby. Kompaktowe auto, które wyglądem nie odbiega od innych wersji Fiata 500, a do tego oferuje znacznie więcej miejsca i komfortu? Auto nie traci przy tym na stylu, zachwycając oryginalnym wykończeniem. To kolejna odsłona Fiata 500, która zachwyca miłośników uniwersalnych rozwiązań.

Dla każdego coś miłego: różne oblicza Fiata 500
Rate this post

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here