Masło orzechowe Dziki Orzech 100% orzechów

Centrum Warszawy to wiele parkingów do dyspozycji zmotoryzowanych, jednak tylko niektóre z nich mogą zaoferować nam przystępne ceny. Gdzie parkować bez przepłacania?

Zaparkowanie w centrum miasta zawsze kojarzy się z wysoką ceną. Jednak tak naprawdę za postój w samym sercu Warszawy wcale nie trzeba płacić o wiele więcej niż w innych dzielnicach.

Jak nie płacić za parkowanie jak za zboże? Najważniejsze to wybranie odpowiednich miejsc postojowych, które są niedrogie. W ten sposób nie tylko oszczędzimy swoje pieniądze, ale również czas – nie będziemy jeździli w kółko w poszukiwaniu wolnego miejsca parkingowego.

Tanie parkowanie w Warszawie jest możliwe!

Centrum Warszawy, wbrew pozorom, ma dość dużo miejsc parkingowych do dyspozycji. Oprócz tych znajdujących się przy ulicach, a także przy Dworcu Głównym oraz Pałacu Kultury i Nauki mamy do dyspozycji także wiele obiektów parkingowych podziemnych i naziemnych – piętrowych.

Jednym z najnowszych jest parking Warszawa CEDET, który znajduje się na miejscu znanego warszawiakom budynku CEDET (Centralnego Domu Towarowego) mieszczącego się przy ulicy Kruczej 50. Obecnie to nowoczesny biurowiec, w którym można skorzystać także z niedrogich miejsc parkingowych – ceny zaczynają się już od 6 złotych za godzinę parkowania w tygodniu i od 4 złotych w weekendy!

Parking CEDET ze względu na swoją doskonałą lokalizację, pozwala na dojście w parę minut do najważniejszych punktów w mieście, między innymi do Pałacu Kultury i Nauki czy na ulicę Chmielną, przy której znajduje się wiele modnych sklepów i obiektów gastronomicznych.

Parkujesz często? Pomyśl o wykupieniu abonamentu parkingowego

Jeśli chcemy dojeżdżać do pracy własnym autem i mieszkamy w mieście Warszawa parking w centrum może być jeszcze tańszy wtedy, gdy zdecydujemy się na wykupienie abonamentu parkingowego na dłuższe postoje.

Abonament tego rodzaju można kupić również na parkingu w budynku CEDET – to doskonały wybór dla osób, którym zależy na parkowaniu długoterminowym bez ryzyka wysokiego rachunku!

Oprzesz się tym smakom? Kremy Nutlove Nowe pyszne smaki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here