Muzyka death metalowa to Twoja pasja, którą wyrażasz m.in. poprzez kolekcjonowanie płyt? Jeśli tak, mamy dla Ciebie coś wyjątkowego. Wytwórnia Szataniec to miejsce, które bez wątpienia zachwyci każdego zwolennika ciężkich brzmień. Co dokładnie wspomniane wydawnictwo ma do zaproponowania? Przekonaj się na własną rękę!

Wytwórnia Szataniec – miejsce dla prawdziwych kolekcjonerów

Kolekcjonowanie płyt muzycznych to pasjonujące zajęcie, niezależnie od preferowanego gatunku. Prawdziwą gratką dla wszystkich kolekcjonerów są oczywiście pierwotne wydania poszczególnych albumów. Ich nabycie niejednokrotnie bywa po prostu niemożliwe. A jeśli uda się je znaleźć, chociażby na aukcjach internetowych, ceny bywają horrendalnie wysokie, co dziwić jednak nie może. Jeśli nie jesteś w stanie pozwolić sobie na duży wydatek, alternatywą pozostaje wówczas zakup reedycji krążków.

Dotyczy to każdego rodzaju muzyki. Począwszy od rapu, kończąc na heavy metalu. Jeśli chodzi o zwolenników mocnych riffów i ciężkich solówek gitarowych pomocą służą takie miejsca jak wytwórnia Szataniec. Wspomniane wydawnictwo ma do zaoferowania mnóstwo interesujących reedycji. Na pierwszy plan wysuwają się takie zespoły jak Sceptic, Darzamat, Ceti, a także wiele innych.

Poznaj nowości wytwórni Szataniec

Propozycje wytwórni Szataniec to nie tylko reedycje płyt będące nie lada gratką dla kolekcjonerów. Wydawnictwo skupia wokół siebie mnóstwo interesujących grup death metalowych prężnie działających na polskiej scenie, jak i również rozpoczynających jej podbój. Doskonałym przykładem jest krakowska formacja GON i ich niedawny materiał „Forged in Reminisce”.

Jeśli chodzi o nowości, nie można nie zwrócić uwagi na tegoroczny album grupy Enorath „The Virtuous Villainy” wydany asumptem wytwórni Szataniec. To idealna pozycja dla wszystkich zwolenników death metalu, którzy uwielbiają wybuchowe mieszanki w postaci intensywnych bębnów, niekonwencjonalnej elektryki oraz różnorodnych technik wokalnych.

Wytwórnia Szataniec – ubrania i gadżety dla każdego

Płyty CD to nie jedyna atrakcja. Do wielu z nich dołączane są gadżety, które swoimi motywami nawiązują do oprawy graficznej krążków. Najczęściej są to bluzy, koszulki, kominy, czy też kubki z ceramiki. Można je nabyć osobno lub razem z płytami konkretnych zespołów. A co powiesz na biografie i autobiografie legend polskiego death metalu? Jeśli jesteś na tak, wytwórnia Szataniec to idealne dla Ciebie miejsce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj