Najlepsze oferty na samochody dostawcze leasing

Twoja firma działa na rynku od wielu lat czy może dopiero rozpoczynasz swoją przygodę? Myślisz o zakupie samochodu dostawczego nowego czy może używanego? Niezależnie od wybranych preferencji – znajdź najkorzystniejszą firmę, która przedstawi ci najlepsze warunku umowy leasingowej.

Na rynku istnieje wiele firm proponujących auto dostawcze w leasing. Zachęcają hasłami i zaniżonymi ratami. W praktyce różnie to wychodzi. Często okazuje się, że najlepsze umowy zarezerwowane są wyłącznie dla dużych, wieloosobowych przedsiębiorstw z długoletnim stażem. Inne oferują tylko samochody nowe. Jeśli już proponują samochody dostawcze używane leasing to na bardzo zaostrzonych warunkach, które – nie ma co ukrywać – się nie opłacą. Dlatego właśnie pierwszym, najważniejszym krokiem, gdy chcesz wziąć auto dostawcze w leasing jest znalezienie odpowiedniej firmy, która ułatwi ci to zadanie.

CLS dla firm

W poszukiwaniu najlepszych ofert leasingowych należy skierować swoją uwagę w kierunku firmy CLS. Na stronie cls.pl znajdziecie najatrakcyjniejsze umowy, które pozwolą waszej firmie rozkwitać. Prowadzisz jednoosobową firmę, dopiero zaczynasz, nie masz żadnych dokumentów potwierdzających długoletnią działalność, bo niby jakbyś miał je zdobyć? Nic nie szkodzi. Z CLS to żaden problem. Wystarczy, że przedstawisz dokument tożsamości oraz NIP firmy. Tak, tak niewiele trzeba, aby móc starać się o leasing na auto dostawcze. Doradcy zajmą się wszystkimi formalnościami – ty spokojnie będziesz mógł skupić się na własnych interesach. Nie ma sensu wydawać ogromnej kwoty za jednym razem. Dogodne raty leasingowe pozwolą ci odłożyć pieniądze, a dodatkowo nie obciążą twojej zdolności kredytowej.

To jednak nie wszystko. Powierzając zadanie firmie CLS nie będziemy musieli udawać się do dilera samochodowego. Wszystkie sprawy z rejestracją pojazdu w urzędzie komunikacji zostaną załatwione za ciebie.

Kalkulator leasingowy

Jeśli jeszcze nie jesteś zdecydowany i chcesz przekonać się, ile w ogóle wyniosłaby potencjalna rata leasingowa – wejdź na cls.pl i kliknij w kalkulator leasingowy. Tam, łatwy, szybki i bezpłatny sposób obliczysz comiesięczne raty i porównasz je z ewentualną spłatą kredytu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj