Zdecydowanie najpopularniejszym rodzajem spodni wśród pań są tak zwane rurki – idealnie dopasowane w całej długości doskonale podkreślają figurę. To właśnie takie spodnie najczęściej są szyte w Pracowni Krawieckiej Emilia w Kaliszu. Jednak świat się na nich nie kończy. Coraz częściej modne stylizacje dopełniają zupełnie inne kroje.

Jednym z nich są cygaretki. To spodnie z miękkiego materiału, których długość sięga do kostki. Mogą być gładkie lub wzorzyste. Mają one niezwykle uniwersalny charakter. Idealnie sprawdzą się przy bardziej i mniej formalnych wydarzeniach. Spokojnie można komponować z nimi eleganckie stylizacje do pracy, jak i ubrać do nich luźną koszulkę i trampki.

Kolejnym ciekawym fasonem są chinosy. Pierwotnie stanowiły one część umundurowania amerykańskich żołnierzy, ale obecnie to wielki hit w damskich szafach. Są one wykonane z miękkiego materiału, mają podwyższony stan i zazwyczaj luźny, wręcz lekko workowaty krój. Doskonale sprawdzą się w codziennych wygodnych stylizacjach.

Warto wspomnieć również o boyfriendach, czyli jak sama nazwa podpowiada o kolejnym męskim akcencie w świecie kobiecej mody. To takie spodnie, które mają męski, luźny krój i często także obniżony krok. W niektórych modelach nogawki delikatnie zwężają się ku dołowi, ale najczęściej są one proste. To najlepsze rozwiązanie przy odważnych i rockowych stylizacjach, które dopełni skórzana ramoneska i militarne botki.

Wśród modowych blogerek tryumfy święcą spodnie typu mom jeans. Były one niezwykle popularne w latach 90., kiedy to wszystkie bohaterki kultowych seriali, takie właśnie spodnie nosiły. Są one szerokie w biodrach, a ich pas kończy się ponad pępkiem.

Dzwony, czyli dopasowane w biodrach i udach spodnie, które od kolan rozszerzają się ku dołowi, to kolejny retro krój, który przetrwał do dzisiaj. Bardzo dobrze sprawdzą się one w połączeniu z innymi ubraniami w hipisowskim stylu, ale co ciekawe, coraz częściej nosi się je w dużo bardziej elegancki sposób.

Różnorodność fasonów spodni sprawia, że każda z Pań znajdzie takie, w których czuje się i wygląda najlepiej. A Pracownia Krawiecka w Kaliszu pomoże w ich znalezieniu i uszyciu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj