Centrum Warszawy to wiele parkingów do dyspozycji zmotoryzowanych, jednak tylko niektóre z nich mogą zaoferować nam przystępne ceny. Gdzie parkować bez przepłacania?

Zaparkowanie w centrum miasta zawsze kojarzy się z wysoką ceną. Jednak tak naprawdę za postój w samym sercu Warszawy wcale nie trzeba płacić o wiele więcej niż w innych dzielnicach.

Jak nie płacić za parkowanie jak za zboże? Najważniejsze to wybranie odpowiednich miejsc postojowych, które są niedrogie. W ten sposób nie tylko oszczędzimy swoje pieniądze, ale również czas – nie będziemy jeździli w kółko w poszukiwaniu wolnego miejsca parkingowego.

Tanie parkowanie w Warszawie jest możliwe!

Centrum Warszawy, wbrew pozorom, ma dość dużo miejsc parkingowych do dyspozycji. Oprócz tych znajdujących się przy ulicach, a także przy Dworcu Głównym oraz Pałacu Kultury i Nauki mamy do dyspozycji także wiele obiektów parkingowych podziemnych i naziemnych – piętrowych.

Jednym z najnowszych jest parking Warszawa CEDET, który znajduje się na miejscu znanego warszawiakom budynku CEDET (Centralnego Domu Towarowego) mieszczącego się przy ulicy Kruczej 50. Obecnie to nowoczesny biurowiec, w którym można skorzystać także z niedrogich miejsc parkingowych – ceny zaczynają się już od 6 złotych za godzinę parkowania w tygodniu i od 4 złotych w weekendy!

Parking CEDET ze względu na swoją doskonałą lokalizację, pozwala na dojście w parę minut do najważniejszych punktów w mieście, między innymi do Pałacu Kultury i Nauki czy na ulicę Chmielną, przy której znajduje się wiele modnych sklepów i obiektów gastronomicznych.

Parkujesz często? Pomyśl o wykupieniu abonamentu parkingowego

Jeśli chcemy dojeżdżać do pracy własnym autem i mieszkamy w mieście Warszawa parking w centrum może być jeszcze tańszy wtedy, gdy zdecydujemy się na wykupienie abonamentu parkingowego na dłuższe postoje.

Abonament tego rodzaju można kupić również na parkingu w budynku CEDET – to doskonały wybór dla osób, którym zależy na parkowaniu długoterminowym bez ryzyka wysokiego rachunku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj