Alkomaty już dawno przestaliśmy kojarzyć tylko i wyłącznie z policyjnymi kontrolami. Chociaż to zastosowanie nadal jest najważniejsze, to o jazdę zgodnie z przepisami może zadbać każdy z nas. Duże znaczenie ma dokonanie pomiaru za pomocą prywatnych lub firmowych alkomatów zawsze, kiedy jest to potrzebne.

Do użycia alkomatu przed jazdą skłania wiele czynników – nie tylko dobra dostępność tego typu produktów na rynku. Jeśli tylko jest on prawidłowo skalibrowany, zapewnia precyzyjny wynik w każdych warunkach. Źródłem zasilania w większości przypadków są baterie, co pozwala zabrać alkomat ze sobą wszędzie, gdzie się wybieramy. Nie bez znaczenia jest też fakt, że nowoczesny produkt tego rodzaju jest prosty w obsłudze – z jego użytkowaniem poradzi sobie więc dosłownie każdy. 

 promiler isober 30

Promiler AL 8000 – bardzo dobry alkomat do użytku osobistego

Oczywiście wspomniane korzyści staną się naszym udziałem tylko jeśli wybierzemy odpowiedni alkomat. Odradzamy najtańsze modele dostępne w supermarketach na działach AGD/RTV. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie zakup w specjalistycznym sklepie i wybór urządzenia renomowanego producenta. Klientom, którym zależy na niezawodności i miarodajności wyników polecić można np. alkomaty Promiler. Jednym z najczęściej wybieranych modeli tego producenta jest AL 8000. Oczywiście nie dzieje się tak bez powodu.

 alkomat promiler isober-30

Wspomniane urządzenie idealnie nadaje się do użytku domowego. Do klienta urządzenie trafia już skalibrowane, a przed sprzedażą przechodzi dokładną weryfikację. Cechuje się także nieskomplikowaną obsługą, a jego eksploatacja jest bezproblemowa dzięki temu, że ponowna kalibracja konieczna będzie dopiero po 1000 pomiaru lub roku użytkowania. O jakości i niezawodności sprzętu świadczą też liczne branżowe wyróżnienia i nagrody – np. Lider Bezpieczeństwa Państwa, Super Marka i Dobra Marka.

Alkomat Promiler AL 8000 – liczba ustników dobrana do twoich potrzeb 

Alkomaty Promiler mogą być używane nie tylko w domu. Doskonale nadają się także do użytku firmowego. Umożliwiają łatwe, wygodne i precyzyjne pomiary trzeźwości pracowników. Szczególnie ważne okazuje się to w przedsiębiorstwach zajmujących się przewozem osób i towarów, ale spore znaczenie ma także w obiektach logistycznych i magazynowych, a także zakładach przemysłowych. 

 alkomaty promiler

lkomat Promiler AL 8000 jest dostarczany w komplecie z różną liczbą ustników, dzięki czemu można dobrać ją do potrzeb danego zakładu pracy. Może też być stosowany bez obaw o miarodajność wyników. Każde urządzenie posiada bowiem certyfikaty potwierdzające spełnienie wymagań normy EN-PN 16280. Alkomaty z tej linii można zamówić pod adresem alkopatrol.pl/alkomaty-promiler.

 opakowanie alkomat promiler

Wymienny czujnik elektrochemiczny i możliwość kalibracji w łatwy sposób

Dokładność pomiarów i wygoda użycia alkomatów Promiler AL 8000 to w największej mierze wynik zastosowania w nich najnowocześniejszych technologii i rozwiązań. Każdy egzemplarz wyposażony jest w wymienny czujnik elektrochemiczny najwyższej jakości. Po upływie wspomnianego wcześniej okresu, może też zostać poddany ponownej kalibracji. Tego, ile pomiarów dokonano w ramach jednego cyklu, można dowiedzieć się dzięki wbudowanemu licznikowi.

 etui alkomatu promiler

Alkomat Promiler iBlow – nie wymaga ustnika i zapewnia precyzyjny pomiar 

W ofercie marki Promiler znajdziemy też model iBlow. Dzięki temu, że nie wymaga on użycia ustnika, jego eksploatacja jest bardzo wygodna i nie wiąże się z problemami natury higienicznej. Uproszczona konstrukcja nie wpływa na jego dokładność i wygodę obsługi, co czyni ten alkomat idealnym wyborem do codziennego użytku. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj