Łazienka jest tym pomieszczeniem, które na przestrzeni lat zmieniło się bardzo. Współczesna łazienka to bowiem miejsce, w którym nie tylko wykonywane są dane czynności higieniczne, ale także i przestrzeń, w której możemy, odpocząć, zrelaksować się po ciężkim, męczącym dniu. Z tych względów wyposażenie łazienki jest tak ważne. Każdy element, z którego składa się łazienka powinien być nie tylko estetyczny, ale i funkcjonalny. W dzisiejszym wpisie chcemy przybliżyć tematykę związaną z miskami WC, a w szczególności z miskami WC w kolorze czarnym. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat – koniecznie zapoznaj się z naszym dzisiejszym wpisem!

Czarna ceramika sanitarna – kit czy hit?

Od wielu lat łazienka głównie kojarzony była z kolorem białym. Biel bowiem jest synonimem czystości, higieny. Nie jest to jednak kolor, który musi pojawić się w każdym łazienkowym wnętrzu. Coraz więcej osób sięga po elementy wyposażenia, które są szare, brązowe a nawet i czarne.

O ile czarne baterie umywalkowe bardzo szybko się przyjęły, tak samo jak kabiny prysznicowe, to czarna ceramika sanitarna wzbudza już sporo kontrowersji. A przecież miska WC czarna prezentuje się bardzo ciekawie w nowocześnie zaaranżowanych łazienkach. Sama w sobie może być ciekawym elementem dekoracyjnym. Wykorzystując w aranżacji czarną miskę WC, czarną umywalkę można stworzyć przestrzeń, która będzie intrygująca. W łazienkach jasnych czarna ceramika sanitarna, będzie idealnym kontrapunktem kolorystycznym, w tych, w których ciemne kolory są motywem przewodnim, będzie naturalnym uzupełnieniem całości.

Wiele osób nie decyduje się na zakup czarnych misek WC, bidetów czy umywalek ze względu na problematyczne czyszczenie. Jednak to jak wygląda pielęgnacja danego produktu zależy w dużej mierze nie od koloru a od materiału, z jakiego miska została wykonana oraz tego czy np posiada dodatkową warstwę ochronną. Nie bez znaczenia jest też wykończenie – na wysoki połysk lub matowe.

Polecane przez fachowców czarne miski WC!

Na rynku znajduje się obecnie wiele modeli misek WC czarnych. Są wśród nich oczywiście takie lepszej, jak i gorszej jakości. Na wielu forach branżowych, wnętrzarskich przewijają się trzy modele, które wymienione zostały poniżej:

Miska WC wisząca bezkołnierzowa Deante PEONIA CDE NZPW czarna – miska ta posiada nowoczesny design. Jej form jest prosta i z tego względu tak chętnie jest wybierana do łazienek nowoczesnych, minimalistycznych. Fachowcy podkreślają, że atutem tej czarnej miski WC jest jej bezproblemowy, szybki montaż. Model ten posiada ukryte mocowania. Warto wspomnieć także o tym, że miska została wyposażona w technologię PROECO, dzięki której można znacznie zmniejszyć codzienne zużycie wody. Miska Deante Peonia nie posiada kołnierza wewnętrznego. Jest to model, który cieszy się sporą popularnością nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Miska WC bez kołnierza Rea CARLO MINI czarna – ten model miski sprzedawany jest w zestawie razem z deską, która posiada funkcję wypinania. Takie rozwiązanie ma wpływ na łatwość i szybkość dokładnego umycia sanitariatu. Czarna miska WC nie posiada kołnierza wewnętrznego. Sprzedawana jest w zestawie razem z zestawem montażowym.

Miska wisząca Rimless z deską wolnoopadającą Rea CARTER REA-C4211 czarna – model ten z pewnością jest jednym z lepszych, jakie znajdują się na rynku. Wyróżnia się nie tylko ciekawym designem, ale także i funkcjonalnością. Ta czarna miska WC nie posiada kołnierza wewnętrznego, dzięki czemu czyszczenie jej jest dużo prostsze.

Brak kołnierza przekłada się także na zwiększenie higieny w toalecie. nie ma bowiem miejsca, w którym mogą gromadzić się i namnażać groźne dla zdrowia drobnoustroje. Ten model czarnej miski WC cieszy się sporym zainteresowaniem także ze względu na konkurencyjną cenę. Jest to model najtańszy wśród wymienionych misek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj