Masło orzechowe Dziki Orzech 100% orzechów

Mówi się, że pieniądze to wolność, ale tylko wówczas, gdy możesz nimi swobodnie dysponować. To oznacza również ich komfortowy i szybki transfer. Właśnie w tym celu powstał Express Elixir, czyli system przelewów natychmiastowych, umożliwiający przesłanie pieniędzy na wskazane konto w ciągu zaledwie kilku sekund.

Przesyłanie pieniędzy w ciągu kilku sekund? Z przelewem natychmiastowym Express Elixir to możliwe!

Przelewy natychmiastowe Express Elixir powstały po to, aby zapewnić Ci pełną swobodę w dysponowaniu swoimi pieniędzmi. Działanie tego narzędzia oparte jest na sprawdzonym i powszechnie wykorzystywanym systemie rozliczeń międzybankowych Elixir. Express Elixir gwarantuje:

  • pełne bezpieczeństwo każdej przesyłanej za jego pomocą złotówki,
  • całkowitą pewność i niezawodność,
  • dostępność o każdej porze dnia i nocy, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku.

Każdy przelew wykonywany z użyciem systemu Express Elixir jest przelewem natychmiastowym, co oznacza, że przesyłane za jego pomocą środki trafiają na konto odbiorcy w czasie liczonym w sekundach. Wystarczy, że w dobrze Ci znanym interfejsie tradycyjnego przelewu zaznaczysz okno „przelew ekspresowy” (realizowany systemem Express Elixir) i gotowe!

Przelew błyskawiczny na telefon? Wypróbuj, gdy nie masz przy sobie portfela

Jednak na szybkości nie kończą się zalety przelewów natychmiastowych Express Elixir. Bardzo dużym ułatwieniem dla każdego z nas są również przelewy na telefon, które nie wymagają posiadania ani portfela, ani samej karty kredytowej. Wszystko, co musisz przy sobie mieć, to smartfon.

Przelewy natychmiastowe na telefon realizowane w systemie Express Elixir dostępne są dla każdego użytkownika systemu BLIK. W celu przesłania komuś pieniędzy w ten właśnie sposób, potrzebny Ci jest jedynie numer telefonu osoby, do której mają one trafić. Jedynym zastrzeżeniem jest, że odbiorca musi być zarejestrowany w bazie aliasów prowadzonej przez operatora systemu BLIK. Każdy użytkownik może samodzielnie przeprowadzić powiązanie numeru telefonu z numerem rachunku bankowego w swoim banku, o ile tylko bank ten umożliwia mu korzystanie z systemów Express Elixir oraz BLIK.

Korzystaj z obu tych rozwiązań. Poznaj sam, co znaczy być wolnym pod każdym względem!

Oprzesz się tym smakom? Kremy Nutlove Nowe pyszne smaki!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here