Mieszkasz w centrum Warszawy i nie do końca postrzegasz to jako pozytyw? Alternatywą jest znalezienie odpowiedniej nieruchomości na obrzeżach. Zobacz, jakie są zalety posiadania domu pod Warszawą i czy warto w niego zainwestować.

Zalety mieszkania na obrzeżach stolicy

Zamieszkanie na obrzeżach Warszawy z pewnością na wiele pozytywów. Ceny nieruchomości poza miastem są niższe, a koszty utrzymania domu, takie jak na przykład rachunki, również pozwalają zaoszczędzić. Domy budowane na obrzeżach zachwycają swoją nowoczesnością i pięknym wyglądem. Oglądając nowopowstałe osiedla, łatwo znaleźć coś dla siebie. Wśród ofert deweloperów zasługujących na uwagę w tym zakresie można znaleźć JDM Dewelopera: https://jdmdeweloper.pl/. W dalszej części artykułu poznasz jego najciekawsze inwestycje.

Choć mieszkanie na przedmieściach wydaje się kłopotliwe pod względem dojazdów do centrum, to coraz częściej tworzone są połączenia, które odpowiadają na potrzeby nowych mieszkańców. Wszystko to za sprawą coraz większej popularności obrzeży i wybierania ich jako miejsce do życia.

Na obrzeżach powstają nie tylko nowe domy i połączenia komunikacyjne. Tworzone są również place zabaw, nowe sklepy spożywcze oraz punkty kulturalne. Dzięki temu przedmieścia stają się coraz bardziej samowystarczalne i nie ma konieczności jechać do centrum, by załatwić niezbędne sprawy.

Jak wybrać dogodną lokalizację?

Choć mieszkanie na przedmieściach wydaje się kuszące, to warto pamiętać, że zalety nie są uniwersalne. Jeśli każdy wieczór spędzasz na spotkaniach towarzyskich w centrum i wolisz korzystać z komunikacji miejskiej zamiast używania samochodu, to mieszkanie na obrzeżach może nie być dla Ciebie.

Wybór dogodnej lokalizacji zależy więc od preferencji i stylu życia. Dom na obrzeżach będzie idealny dla Ciebie, jeśli na co dzień korzystasz z samochodu, potrzebujesz ciszy i spokoju oraz szukasz nieruchomości w atrakcyjnej cenie. Dom poza miastem ucieszy Cię również, jeśli marzysz o własnym ogrodzie pełnym kwiatów czy innych roślin i chcesz dysponować dużą, niezabudowaną przestrzenią wokół. Wreszcie to też dobre rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które chcą mieć pewność, że ich pociechy wychowują się w bezpiecznej okolicy. I nawet jeśli osoby te pracują w mieście, to nie muszą tolerować panującego tam zgiełku.

Decyzja o lokalizacji wymarzonego domu powinna być dokładnie przemyślana. Jedną kwestią są zalety, inną natomiast indywidualne preferencje decydujące o ostatecznym wyborze. Jeśli zamiast szumu miasta wolisz spokój, ciszę i tereny zielone, to może być wskazówką, by przejrzeć ofertę inwestycji poza miastem.

Najciekawsze inwestycje pod Warszawą

Jeśli marzy Cię zamieszkanie w domu pod Warszawą, to JDM Deweloper ma w swojej ofercie ciekawe propozycje. Jedną z nich jest Kabacka Przystań Gardens II położona w Józefosławie. To osiedle oddalone od miasta o kilkanaście kilometrów i świetnie skomunikowane ze stolicą. W okolicy jest wiele terenów zielonych, w tym Rezerwat Przyrody – Las Kabacki. Osiedle Kabacka Przystań Gardens II jest świetnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi, singli czy też seniorów. Domy w zabudowie bliźniaczej liczą sobie 94 metry kwadratowe, co z pewnością pozwoli odpocząć od mniejszego metrażu w mieszkaniach.

Inną ciekawą propozycją jest Chojnów Park, inwestycja położona w miejscowości Krępa pod Piasecznem. Tutaj można skorzystać z funkcjonalnych domów w zaciszu lasu, które zachwycają położeniem i przemyślanym konceptem. Do dyspozycji nabywców są piętrowe domy o metrażu od 75 do 110 metrów kwadratowych. Wszystkie urzekają położeniem i funkcjonalnością i są ciekawą opcją dla osób szukających wytchnienia od miejskiego zgiełku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj