Presja czasu dotyka każdego człowieka. Najbardziej odczuwają ją przedsiębiorcy. Klienci chcą, aby ich zadania były wykonywane bardzo szybko i terminowo. Prowadzisz firmę, która zajmuje się wynajmowaniem busów i szukasz czegoś dla siebie? W takich przypadkach najlepiej sprawdzają się kompletne rozwiązania dla samochodów użytkowych. Takie rozwiązanie zwiększy twoją produktywność!

Zabudowa samochodów – dopasowanie w miarę potrzeb

Odpowiednia zabudowa samochodów jest dopasowywana pod konkretne zamówienie. Optymalne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej sprawi, że będzie tam więcej miejsca. Podczas dopasowywania brane są pod uwagę takie czynniki jak szerokość, wysokość czy głębokość montażowa. Pamiętaj, że auta dostawcze poszczególnych marek są różne. Warto znaleźć firmę, która specjalizuje się w robieniu zabudowy samochodów różnych firm.

Zabudowa samochodów – pamiętaj o homologacji!

Jeżeli kiedykolwiek zajmowałeś się przebudową samochodu to termin ,,homologacja pojazdów” nie jest ci obca. Jeżeli nie wiesz, co to jest to już, spieszymy z odpowiedzią. Homologacja to proces, w wyniku którego dany pojazd jest dopuszczony do ruchu. Jest wydawana przez specjalne władze na podstawie pozytywnych wyników badań specjalnej jednostki technicznej.

Zabudowa samochodów – gdzie są najczęściej spotykane?

Zabudowy samochodów spotyka się najczęściej w wozach policyjnych, samochodach strażackich czy pojazdach służby zdrowia. Jednakże busy użytkowe posiadają dużą pojemność ładowni. Z łatwością można wstawić tam półki czy zabezpieczenia, które ochronią ściany lub podłogę przed przesuwającym się towarem. Powierzając zabudowę samochodu specjalnej firmie, masz pewność, że zabudowa samochodów będzie idealnie dopasowana do twoich potrzeb.

Zabudowa samochodów – gdzie szukać?

Zabudowa samochodów, a zwłaszcza podłogi ze sklejki antypoślizgowej, pozwala zapobiegać wielu przykrym wypadkom, do których dochodzi podczas użytkowania samochodów dostawczych. Ochrona ścian bocznych pozwala na uniknięcie wielu kosztownych wizyt w serwisach blacharsko-lakierniczych. Chcesz, aby twój samochód miał zabudowę? Postaw na firmę DD Zabudowy!

Jest to firma, która działa już na rynku ponad dekadę! Zaufało im kilkuset klientów oraz Salonów Samochodowych, dla których wykonali specjalne zamówienia! Sprawdź już dziś!

Zapoznaj się z ofertą: https://www.ddzabudowy.pl/oferta/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj