Sprawne i bezpieczne funkcjonowanie w biznesie wymaga świadomego poruszania się w obszarze przepisów prawa.

Usługi z zakresu prawa cywilnego

Kancelaria oferuje doradztwo w zakresie codziennego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Obsługa prawna firm obejmuje zabezpieczenie kwestii związanych z ochroną prawa własności intelektualnej i przemysłowej, przenoszeniem majątkowych praw autorskich czy ochroną znaków towarowych na terenie Unii Europejskiej.

Eksperci zapewniają reprezentację w postępowaniach przed Urzędem Patentowym i innymi organami, w związku z rejestracją znaków towarowych.

Prawo handlowe i gospodarcze

Kancelaria Prawna ARKANA zadba kompleksowo o interesy klientów poprzez opiniowanie bieżącej dokumentacji, sporządzanie i zawieranie umów biznesowych. W sytuacjach spornych, prawnicy kancelarii będą wsparciem w prowadzeniu negocjacji, poprowadzą postępowanie przed sądem oraz postępowania windykacyjne.

Kancelaria oferuje również usługi z zakresu prawa spółek handlowych, uczestnicząc w procesie tworzenia, prowadzenia i przekształcania spółek handlowych i cywilnych. Opracowuje i opiniuje dokumenty korporacyjne takie jak statuty, regulaminy rad nadzorczych czy regulaminy zarządu. Przygotuje dla firmy projekty uchwał zarządu, zgromadzeń wspólników.

Prawo pracy

Odpowiednia organizacja pracy i struktury wewnętrznej firmy to ważny element jej sprawnego funkcjonowania. Kancelaria na bieżąco sporządza i opiniuje wszelkie dokumenty związane z prawem pracy, takie jak umowy zatrudnienia, kontrakty menadżerskie, regulaminy pracy, regulaminy zatrudnienia czy umowy o zakazie konkurencji.

Zapewnia doradztwo w zakresie zawierania i rozwiązywania umów o pracę oraz reprezentację w sprawach spornych dotyczących odszkodowań, przywrócenia do pracy, bezzasadnego zwolnienia czy mobbingu i dyskryminacji.

Doradztwo biznesowo-prawne

W odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorców Kancelaria Prawna ARKANA oferuje kompleksową obsługę polskich i zagranicznych firm. Eksperci z wieloletnim doświadczeniem proponują doradztwo biznesowo-prawne na każdym etapie działalności spółek prawa handlowego i innych podmiotów gospodarczych.

Po więcej szczegółowych informacji oraz dane kontaktowe zapraszamy na stronę kancelarii https://arkana-lex.eu/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj