Hyundai ix35 to model, który ostatnimi czasy coraz bardziej zyskuje na popularności. Cechuje go zdecydowanie nowoczesny, chociaż raczej prosty i nieprzesadzony wygląd a wielu ekspertów podkreślą, że model ten znakomicie prezentuje się od strony technicznej. Nic więc dziwnego, że jego zakupem zainteresowanych jest coraz większa ilość Polaków.

Hyundai ix35 to następca modelu Tuscon i należy oczywiście do kategorii SUV-ów, chociaż tych zdecydowanie bardziej kompaktowych. Warto podkreślić bardzo bogate wyposażenie oraz wiele innowacyjnych opcji, które zostały zastosowane w tym modelu. Do tego same zastosowane silniki są bardzo nowoczesne a sam producent ustrzegł się produkcyjnych wtop i wpadek funkcjonalnych, dzięki czemu zakup Hyundai ix35 jest rozwiązaniem po prostu bezpiecznym. Dobrze świadczy o tym chociażby początkowa gwarancja – wynosiła ona aż 5 lat i nie była ograniczona jakimkolwiek limitem przejechanych kilometrów, co jest niekoniecznie często spotykanym rozwiązaniem.

Hyundai ix35 zbiera też bardzo wiele pochlebnych opinii od zadowolonych użytkowników. Wielu potwierdza, że zdecydowałoby się na ponowny zakup tego modelu, co jest chyba jedną z lepszych rekomendacji, jaką konkretny model może otrzymać.

Jeżeli jesteście zainteresowani jego zakupem, koniecznie sprawdźcie ofertę Auto Centrum Lis. Więcej o tym konkretnym modelu dowiecie się również na ich stronie internetowej, pod adresem http://www.autocentrumlis.pl/kampanie/podglad/hyundai-ix35. Auto Centrum Lis posiada swoje salony marki Hyundai w Kaliszu (ul. Częstochowska 211) oraz w Koninie (ul. Władysława Jagiełły18). Posiadają oni w swojej ofercie m.in. samochody Hyundai ix35 z 2013 roku, które mogą okazać się znakomita inwestycją. Auto centrum oferuje również swoim klientom bardzo korzystne ubezpieczenia (więcej pod adresem http://www.autocentrumlis.pl/kampanie/podglad/4) oraz opcje finansowania (http://www.autocentrumlis.pl/kampanie/podglad/5) – zachęcamy do sprawdzenia pełnej ich oferty.

Gwarantujemy, że zdecydowanie się zarówno na model ix35, jak i na Auto Centrum Lis okaże się prawdziwym strzałem w 10!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj