Stacje ładowania samochodów elektrycznych, uruchomione przez innogy Polska oraz ING Bank Śląski na terenie CH Janki, zostały sfinansowane przez ING Lease.  

Na terenie Centrum Handlowego Janki zamontowano 5 podwójnych stacji ładowania aut elektrycznych. Na parkingu zewnętrznym zamontowano dwie stacje stojące, a trzy stacje wiszące (tzw. Wall Box) zamontowano w parkingu podziemnym. Stacje są dostępne bez opłat do końca sierpnia br.

Elektromobilność to nie tylko pojazdy elektryczne, ale także odpowiednia infrastruktura pozwalająca na korzystanie z samochodów i skuterów o takim napędzie. Przystosowanie budynków handlowych i mieszkalnych oraz rozwój miejskiej sieci punktów ładowania to kluczowe działania zwiększające popularyzację pojazdów zeroemisyjnych. Sfinansowanie stacji ładujących oferowanych przez innogy Polska to kolejny krok w realizacji naszej strategii, której priorytetami są projekty realizowane w trosce o środowisko – powiedziała Beata Klonecka, wiceprezes Zarządu ING Lease.

ING Lease podejmuje szereg inicjatyw ekologicznych i wspiera klientów w odpowiedzialnym korzystaniu z zasobów środowiska naturalnego. W ramach takich działań, w ostatnim miesiącu spółka sfinansowała 61 hybrydowych autobusów miejskich marki MAN Lion’s City Hybrid. Pojazdy te zużywają nawet 30% mniej paliwa i obciążają atmosferę znacznie mniejszą ilością wydzielanego CO2 w porównaniu do autobusów miejskich z napędem konwencjonalnym. Odpowiada za to innowacyjna technologia hybrydowa, łącząca oszczędne silniki spalinowe z wydajnymi silnikami elektrycznymi.

W stałej ofercie spółki jest również Program ING EKO, pozwalający klientom uzyskać finansowanie elektrycznych i hybrydowych samochodów osobowych, dostawczych do 3,5 t, a nawet elektrycznych motocykli i skuterów. Maksymalny limit finansowania w Programie ING EKO wynosi aż 700 tysięcy złotych netto. Oferta jest dostępna dla wszystkich klientów, również dopiero rozpoczynających swoją działalność.

ING Lease (Polska) Sp. z o.o.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj