Rolety już od dawna są czymś więcej niż tylko osłoną okienną. Ich niezwykle bogata paleta kolorów, form, tkanin i sposobów montażu pozwala na dopasowanie ich do wnętrza każdego pomieszczenia. Rolety oprócz zapewnienia domownikom prywatności pełnią też rolę dekoracyjną stając się niezwykle interesującym, oryginalnym i praktycznym elementem wnętrza.

Rolety wewnętrzne – wielofunkcyjne osłony okienne

Rolety okien dachowych, rolety zewnętrzne, rolety klasyczne, rolety zaciemniające, rolety dzień noc, roleta mini – każdy typ rolety posiada podstawową funkcję jaką jest ochrona wnętrza przed wysokimi temperaturami zwłaszcza w miesiącach letnich. Ich niezawodna, prosta konstrukcja i łatwości użytkowania należą do najbardziej popularnych rozwiązań jeśli chodzi o przysłanianie okien. Niezwykle bogata paleta kolorów, prowadnic, tkanin i kaset wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów, oferując pełnowartościowe produkty, obok których nie sposób przejść obojętnie. Sprawdź jakie rozwiązania podsuwa producent rolet.  Rolety wewnętrzne są synonimem najwyższego komfortu użytkowania, który zapewnia swobodę przez cały rok, skutecznie chroniąc wnętrza i domowników przed słońcem, miejskimi światłami i przechodniami.

Rolety okienne dla najbardziej wymagających klientów

Roleta okienna dzięki swojemu idealnemu dopasowaniu do charakteru wnętrza przestała być wyłącznie praktycznym elementem okna. Jej niezwykle estetyczne dopracowanie idealnie będzie korespondować zarówno z kolorem ścian jak i obudową oświetlenia czy odcieniem krzeseł w salonie. Niezwykle płynna regulacja ilości wpadającego do wnętrza światła pozwoli dostosować jasność w danym pomieszczeniu o każdej porze dnia.  Stwórz półmrok dla poobiedniej drzemki lub romantycznej kolacji przy świecach, osłoń się przed słońcem w upalny dzień lub odseparuj od wścibskich spojrzeń przechodniów zapewniając sobie maksimum prywatności.

Rolety rzymskie – stylowy wygląd

Rolety rzymskie na tle innych rolet wyróżniają się specjalnym sposobem składania. Osłony rzymskie nie są zwijane tak jak w przypadku rolet materiałowych. W momencie unoszenia, na ich powierzchni tworzą się dekoracyjne marszczenia, które poza swą nadrzędną funkcją pełnią również rolę dekoracyjną. Ten typ rolet po rozwinięciu idealnie przylega do okien, jest niezwykle wygodny, dzięki czemu można go montować zarówno we wnęce i ścianie oraz na skrzydle okiennym i suficie.

Rolety wolnowiszące

Ten typ rolet okiennych podobnie jak rolety okienne dzień noc są najbardziej rozpoznawalnymi roletami, po które sięgają miłośnicy prywatności i relaksu. W roletach okiennych wolnowiszących możesz swobodnie wybierać spośród dziesiątek kolorów, rodzajów tkanin i mechanizmów. Tym sposobem dobierzesz zarówno wyraziste kolory jak i pastelowe odcienie, które będą stanowić idealne dopełnienie Twojej osobistej strefy relaksu i odpoczynku. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat rolet zajrzyj pod http://perfectpolish.pl/dlaczego-warto-wybrac-rolety-podtynkowe/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj