Nie każdy z nas ma czas na przechodzenie długotrwałej rekonwalescencji pozabiegowej, ale za to każdy chciałby szybkich i pięknych efektów. Dla takich pacjentów propozycją jest zabieg Electri. Specjalny rodzaj mezoterapii preparatem na bazie kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu. Jak działa ta procedura? Przeczytaj!

Jakie są wskazania do zabiegu Electri?

Zabiegowi Electri mogą poddać się osoby borykające się z klasycznymi objawami starzenia się skóry. Jest to więc procedura polecana przy odwodnieniu, pogorszeniu napięcia i elastyczności, utraty blasku skóry, przy przebarwieniach i pierwszych drobnych zmarszczkach. Zabieg Electri stosuje się także na cienie pod oczami. W efekcie otrzymujemy rozjaśnioną cerę, bardziej gładką, jędrną i napiętą skórę, poprawę jej struktury. Następuje jej naturalne nawilżenie. Zabieg ten jest więc zalecany w celu naprawy uszkodzeń skóry, gdy przesadziliśmy z kąpielami słonecznymi lub wizytami na solarium. To także doskonała procedura zapobiegająca pojawianiu się dalszych zmian lub uszkodzeń – dlatego lekarze również wykonują ją prewencyjnie.

Zalety zabiegu Electri

Oprócz oczywistych zalet w postaci widocznych efektów odmłodzenia wyglądu, zabieg Electri pomaga w błyskawiczny sposób zrewitalizować skórę. To właśnie dlatego jest on polecany osobom zapracowanym, które nie mają czasu lub nie chcą długo czekać na rezultaty, lub nie chcą wielokrotnie zgłaszać się na ponowne wizyty w gabinecie. Już po jednym zabiegu widoczne są rezultaty poprawy struktury skóry. Skład preparatu jest unikatowy – to połączenie kwasu hialuronowego i bursztynianu sodu, które dobroczynnie działają na skórę. Staje się ona sprężysta i pełna blasku.

Jak przebiega zabieg Electri?

Na początku lekarz dokonuje na konsultacji oceny stanu zdrowia i kwalifikuje do zabiegu. Kiedy nie ma przeciwwskazań, zabieg może zostać wykonany. Przeprowadza się go metodą mezoterapii, czyli iniekcji preparatu. Po zabiegu Electri nie występują zasinienia, od razu tak naprawdę można wrócić do swoich codziennych aktywności (nie jest zatem potrzebny czas rekonwalescencji).

Dlaczego warto skorzystać z zabiegu Electri?

Nowoczesna medycyna estetyczna daje możliwości na szybką i skuteczną poprawę wyglądu, zniwelowanie uszkodzeń skóry, a czasem nawet spowolnienie procesu starzenia, jeśli zaczniemy odpowiednio wcześnie działać prewencyjnie. Zabieg Electri będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób, które borykają się z szarą i pozbawioną blasku skórą. Mogą z niego korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Efekt, który uzyskamy, będzie wyglądał naturalnie. Warto rozważyć tego typu zabiegi i wprowadzić je do pielęgnacji, gdyż troszcząc się o skórę zawczasu, nie dopuścimy do powstawania znaczących jej uszkodzeń. Skóra będzie miała zupełnie inną jakość, niż kiedy byśmy nie korzystali z zabiegów wcale. Odpowiedzialne i przemyślane korzystanie z medycyny estetycznej może przynieść piękne efekty poprawy wyglądu na długi czas.

Źrodło: https://drwitwicki.pl/aktualnosci/electri-by-hyalual-blyskawiczna-reaktywacja-twojej-skory/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj