Stroje erotyczne to gwarancja wspaniałej zabawy we dwoje. Niestety, nie każdy jest w stanie podpisać się pod tym stwierdzeniem. Twoja partnerka woli wygodną, codzienną bieliznę nawet w łóżku? Spróbuj ją przekonać, że nieco pikantniejszy element stroju wcale nie oznacza, że musi zrezygnować ze swoich nawyków.

Wzrokowiec kontra damskie kompleksy

Jeśli marzysz o podniesieniu temperatury w waszym związku, sięgnij po stroje erotyczne. Prawie wszystkie tworzy się dla kobiet. Ten dobrobyt nie każdej kobiecie jawi się jako atrakcyjny. Dlaczego niektóre panie boją się po nie sięgać? Mężczyźni są przecież wzrokowcami, więc frywolny kostium w panterkę może ich wprawić jedynie w zachwyt. Damskie dylematy bardzo często wiążą się z niską samooceną. Twoja kobieta uważa, że ma zbędne kilogramy? Jeśli wiele razy powtórzysz, że akceptujesz jej kształty, mimowolnie ośmielisz ją do ich wyeksponowania. Kobieta, która nabiera pewności siebie, chętniej eksperymentuje.

Nic na siłę, czyli stopniowanie napięcia

Erotyczne dodatki najlepiej oswajać powoli. Kobieta musi nabrać pewności, że stroje erotyczne mają w życiu intymnym sens i nie warto się przed nimi chować. Od czego zacząć oswajanie? Najlepiej od rozmowy i częstych komplementów. Temat bielizny i dodatków warto także wesprzeć wspólnym oglądaniem dostępnych propozycji. Skupcie się elementach, które bardzo przypominają zwykłą, damską bieliznę. Strój pokojówki może przecież przypominać prześwitujący top w białym lub czarnym kolorze, do którego doszyto tiulowy dół. Taka propozycja bardziej ośmieli niż strój dla diablicy z naklejkami na sutki.

Etap pierwszy – bielizna erotyczna

Jak wprowadzić do sypialni stroje erotyczne? Najlepiej zacząć od zmysłowej bielizny. Uważasz, że twoja partnerka może mieć problem z założeniem seksownego body? Kup jej koszulkę nocną z koronkową wstawką. Pięknie wyeksponuje biust, zakrywając brzuch i uda. Wybierz kolor biały lub pastelowy, a twój upominek na pewno spotka się z zainteresowaniem. Bardzo niewinnie prezentują się także lekkie halki, czy też prześwitujące szlafroki. Pamiętaj, że twoja partnerka nie może czuć się skrępowana prezentem. Wiedz jednak, że jeśli się do niego przekona, wykonałeś milowy krok w drodze do swojego celu.

To kobieta wybiera stroje erotyczne

Marzy ci się w łóżku figlarny strój króliczka? A może wolałbyś seksowną policjantkę? Idealnie, jeśli to kobieta wybierze taki strój. Jeśli nie, zdaj się na jej gust. Świat strojów erotycznych ma wiele odcieni. Należy je dobrać do preferencji kobiety, która ma ten strój założyć. To ona powinna wybrać fason, w jakim ją zobaczysz. Doceń jej gust nawet jeśli wolałbyś ją widzieć w innym fatałaszku. Dopiero w dalszym etapie można zaproponować coś tematycznego, także zabawnego. Szukajcie bielizny dobrej jakościowo, nie tandetnej. Jej elementy nie powinny uwierać i powodować dyskomfortu.

Jak kupować stroje erotyczne? Liczy się nie tylko ich wygląd, ale rozmiar. Lepiej zainwestować w nieco większy model z opcją regulacji niż zbyt mały, który spotęguje kompleksy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj