Modułowy dom Twoich marzeń

W ostatnich dziesięcioleciach popularność domów prefabrykowanych nieustannie rośnie. Osoby postępowe, które chcą zaoszczędzić czas i pieniądze wybierają domki modułowe producenta Modulex. Ta firma podbija rynek od 2006 roku i w ciągu swojego istnienia zrealizowała setki projektów — od skromnych domków letniskowych po najbardziej nietypowe pomysły architektów.

Konstrukcje modułowe pod wieloma względami przewyższają klasyczną budowę, pozwalając jednocześnie zrealizować wszelkie marzenia właściciela domu.

Zalety

  • Przystępne ceny. Domki modułowe producenta Modulex są nawet o 30% tańsze od konkurencji. Niski cennik wynika z tego, że fabryka znajduje się na Ukrainie;
  • Mobilność. Jest ona wśród z najważniejszych zalet wyróżniających konstrukcje prefabrykowane. W każdej chwili można je zdemontować i zainstalować w nowym miejscu bez utraty jakości;
  • Szybkość budowy. Od momentu uzgodnienia minie maksymalnie półtora miesiąca, a wymarzony dom będzie już całkowicie gotowy na Twoją parapetówkę;
  • Dostawa bez problemów. Klient nie musi do tego szukać specjalnej firmy, wystarczy złożyć zamówienie i podać swój adres, resztą zajmą się pracownicy Modulex;
  • Gwarancja. Aż 20 lat, niezależnie od liczby przeprowadzek czy klimatu (moduły przystosowane są do temperatur do -50 stopni).

Budowa “pod klucz”
Dla klientów, którzy chcą budować domy kontenerowe przy minimalnym wysiłku, Modulex oferuje opcję „pod klucz”. Nie musisz niczego planować i organizować, a tym bardziej zatrudniać architekta i opracowywać projekt. Wystarczy wybrać gotowy projekt z katalogu Modulex — doświadczeni fachowcy zorganizują wszystko od A do Z, opierając się na wielokrotnie wypracowanych zasadach konstrukcyjnych. Za każdym rozwiązaniem z katalogu na stronie stoją dziesiątki, a nawet setki zadowolonych klientów

Dostawa i montaż

Unikalna konstrukcja domków modułowych producenta Modulex pozwala na przewóz ich bez specjalnych zezwoleń, ponadto do ośmiu modułów jedną ciężarówką.

Pracownicy firmy z łatwością dostarczą Twoje zamówienie do Poznania, Gdańska, Wrocławia, Warszawy, Łodzi, Katowic i innych miast Polski.

Wraz z modułami przyjedzie dwóch specjalnie przeszkolonych do montażu pracowników oraz dźwig budowlany. Montaż zajmie maksymalnie dwa tygodnie (w zależności od fundamentu, warunków atmosferycznych i złożoności projektu).

Dodatkowe towary

Jeśli już zdecydowałeś się na zakup domku modułowego, producent Modulex oferuje również wszelkie niezbędne wyposażenie (od pieca do kotła), a także wysokiej jakości meble na różne gusta. Wszystko to będzie kosztować nie więcej niż w wyspecjalizowanych sklepach, więc zakup wszystkiego czego potrzebujesz w Modulex, będzie znacznie bardziej opłacalny i wygodniejszy.

Skontaktuj się już teraz z konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania, poza tym możesz skorzystać z usługi bezpłatnej kalkulacji kosztów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj