Coraz więcej firm oferuje usługi, dzięki którym podróżujący samolotami mogą dojechać ze swoim bagażem bezpośrednio na lotnisko, nie martwiąc się o pozostawiony samochód lub nie marnując czasu „zatrudnionego” do pomocy znajomego. Jest to wygodne i bardzo popularne rozwiązanie, szczególnie, gdy od centrum miasta do lotniska odległość liczy się w kilkudziesięciu kilometrach.

Czy warto skorzystać z taksówek z lub na lotnisko?

Transfery taksówkowe są oferowane zarówno z lotniska, jak i na lotnisko. Bardzo często po przylocie możemy zauważyć na parkingu rzędy taksówek, których kierowcy oferują swoje usługi przewozowe. Jest to dosyć popularny biznes, ponieważ lecąc do nieznanego nam, niekoniecznie egzotycznego, kraju często jesteśmy skazani na podróż do centrum właśnie z pomocą taksówkarzy, ponieważ jest to jedyny widoczny transport z lotniska. Usługi są komfortowe, szybkie i bezpieczne, dlatego warto z nich skorzystać zwłaszcza po męczącym locie lub w trakcie biznesowej podróży, kiedy mamy ustalony z góry grafik i musimy zdążyć ze swoją obecnością w kilku różnych miejscach danego dnia od razu po wylądowaniu.

Jakie są zalety taksówkowych transferów na lotnisko?

Przed przylotem lub wyjazdem na lotnisko warto sprawdzić czy w danym regionie nie kursują taksówki oferujące tego typu kursy. Kierowcy chętnie służą pomocą, posługując się także językiem obcym. Pojazdy są dostosowane do przewozu większej grupy, a także dzieci oraz osób niepełnosprawnych – wystarczy wspomnieć o tym taksówkarzowi podczas zamawiania kursu na lotnisko.

Usługi transferu na lotnisko są bardzo wygodne. Po zamówieniu taksówki nie musimy już martwić się o transport, mając czas na spokojne spakowanie potrzebnego bagażu i wyjście w umówione wcześniej miejsce spotkania. Obecnie coraz więcej firm wprowadza tego typu usługi widząc w tym korzyści zarówno dla kierowców, jak i pasażerów – uważa pracownik Radio Taxi „Dwójki”, taksówkarskiej korporacji zajmującej się przewozem osób w Krakowie i okolicach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj