Kraków to miejsce wyjątkowe i idealne na randkę. Miasto to skrywa w sobie tajemnicę utkaną z legend, historii oraz walorów architektonicznych. To doskonałe miejsce, aby zabrać tam swoją drugą połówkę i dać ponieść się jego urokom. Kończący się dzień pobytu można spuentować romantyczną kolacją we dwoje.

Kto nie lubi pizzy?

Rzadko można spotkać osobę, która nie przepada za tym charakterystycznym i popularnym daniem. Dla pewności jednak powinniśmy subtelnie podpytać naszą ukochaną osobę, czy przypadkiem nie należy do tego (jakże wąskiego!) grona przeciwników kulinarnych włoskiego placka. Ponieważ Kraków to duże miasto, wysoko rozwinięte pod względem różnorodności restauracji, możemy zaprosić drugą połowę na kolację. Pizzeria daje nam swobodę i komfort, ponieważ niemal każda, jaką wybierzemy, stanie się miłym i smacznym wyjściem. Jeśli wolimy jednak zostać w domu/hotelu, pizza na dowóz okazuje się również dogodnym rozwiązaniem. Możemy samodzielnie przygotować miejsce, gdzie zamierzamy ugościć naszego partnera, i dodać romantyczności np. świecami. Nie będzie to, co prawda, tak oficjalna randka, jak urocza pizzeria, gdzie w rogu salki gra skrzypek, ale nie oznacza, że gorsza.

Magia składników

Możemy również spróbować pizzę upiec samemu, o ile nasze zdolności kulinarne pozwolą zachować estetykę całokształtu. Tutaj jednak mamy ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o dobór składników, które możemy celowo dobrać z nutką magii.

Jak powszechnie wiadomo, kuchnia od wieków słynie z popularności afrodyzjaków. Niektórzy podchodzą do tego tematu z lekkim przymrużeniem oka, inni zaś poważnie wierzą w ich moc. Niektóre produkty posiadają naukowo i medycznie udowodnione działanie na organizm człowieka w szczególny sposób. Niezależnie od tego czy wybieramy pizzerię, zamawiamy pizzę do domu czy pieczemy ją sami, zawsze mamy okazję do samodzielnego doboru składników. Przyjrzyjmy się tym tak zwanym afrodyzjakom, które mogą znaleźć się na pizzy Twojej ukochanej osoby zupełnie przypadkiem… Oto one:

  • Czosnek – zadba o pobudzenie krążenia w narządach płciowych.
  • Pomidory – powszechnie nazywane „jabłkami miłości”, powodują zwiększenie chęci na zbliżenia.
  • Lubczyk – znany dziś bardziej jako przyprawa, natomiast posiekany na świeżo uwalnia naturalne olejki zwiększające libido.
  • Szparagi – nawet ugotowane zdecydowanie wpływają pozytywnie na potencję.
  • Ryby i owoce morza – (z tych drugich zwłaszcza ostrygi i krewetki) naturalnie pobudzające apetyt na miłosne igraszki.

Oczywiście nie chodzi o to, aby dobrać wszystkie te składniki, które mogą posłużyć jako afrodyzjak, lecz wybrać chociaż jeden z nich. Świetnym dodatkiem do całokształtu będzie wino. Pizza daje możliwość doboru składników wedle własnych upodobań, można dać się ponieść fantazji w każdym calu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj