To, jaki rodzaj łóżka wstawisz do sypialni, może mieć ogromne znaczenie dla komfortu twojego snu. Oczywiście dużo uwagi poświęcamy dyskusji: materac kieszeniowy czy piankowy, ale ostatecznie to połączenie materaca i ramy łóżka decyduje o wygodzie snu. 

Za co cenimy łóżka kontynentalne?

O łóżkach kontynentalnych mówi się coraz więcej przede wszystkim ze względu na komfort snu, jaki one zapewniają. Modele tego typu uznawane są niewątpliwie za jedne z najbardziej wygodnych łóżek. Wysoka podstawa łóżka, połączenie ramy z materacem, a także wysoki zagłówek dają luksusowe rozwiązanie, które zapewnia odpowiednie wsparcie dla ciała i równomierne rozłożenie ciężaru. Plusem jest efektywne wsparcie dla pleców, odpowiednie rozłożenie punktów nacisku — to wszystko zaś pozwala ciało się zregenerować w trakcie snu. 

Łóżko kontynentalne z pojemnikiem na pościel to także praktyczne rozwiązanie, które ceni się za jego elegancki i luksusowy wygląd. Umiejętne dobrane obszycia, wysoka jakość wykończenia, ozdobny zagłówek — to wszystko sprawia, że duże łóżko staje się także ozdobą sypialni. Do tego jest to model bardzo solidnie zbudowany, więc posłuży ci przez długie lata. 

Użytkownicy zwracają także uwagę na cichą pracę łóżka, którą gwarantuje osadzenie materaca na sprężynach. Te modele są znacznie cichsze niż łóżka z ramą drewnianą. To także przyczynia się do bardziej bezstresowego wypoczynku.

Dodatkowe miejsce na pościel, jakie daje wbudowany w konstrukcję łóżka kontynentalnego pojemnik to jeszcze jeden atut tego rozwiązania. Całe łóżko łatwo utrzymać w czystości. Zewnętrzny materac można zdejmować i prać, a to ułatwia utrzymanie higieny i czystości w sypialni.

Nowoczesne łóżka kontynentalne — gdzie kryje się źródło spokojnego snu? 

Łóżko kontynentalne jest wygodne dla jednej osoby, jak i dwóch osób przede wszystkim ze względu na swoją wyjątkową konstrukcję i stałe połączenie materaca z ramą łóżka. Model ten składa się z trzech warstw: stelażu, materaca sprężynowego i dodatkowego materaca lub wypełnienia. Są one ze sobą umiejętnie połączone, a to sprawia, że łóżko zapewnia odpowiednie wsparcie dla ciała i równomierne rozłożenie ciężaru. Zdrowszy i bardziej komfortowy sen to także zasługa dopasowywania się materaca do kształtu ciała. 

Łóżko kontynentalne z pojemnikiem — szeroki wybór modeli 

Istnieje szeroki wybór różnych wzorów i materiałów wykorzystywanych do obić łóżek kontynentalnych, zagłówków i dekoracji łóżka. Dzięki tej szerokiej ofercie możesz bez problemu dopasować łóżko tapicerowane do indywidualnych preferencji i stylu dekoracji wnętrza. Istnieje także duża różnorodność wielkości łóżek kontynentalnych. Nie musisz od razu stawiać na to największe, możesz kupić także małe łóżko kontynentalne. Najczęściej dostępne rozmiary to: 120 x 200, 140 x 200, 160 x 200, 180 x 200, 200 x 200.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj