Chcesz pozbyć się swojego starego samochodu, a sprzedaż na własną rękę na portalach ogłoszeniowych nie przynosi odpowiednich efektów? Jeśli chcesz sprzedać auto, warto zapoznać się z ofertą skupów aut. Niezależnie od stanu, rocznika, koloru czy przebiegu przyjmie Twój samochód. To zdecydowanie lepsza opcja niż sprzedaż poprzez portale, co nie we wszystkich przypadkach przynosi rezultaty. Co zatem warto wiedzieć o skupie aut? Zapoznaj się z naszym artykułem, aby dowiedzieć się wszystkich informacji.

Stary samochód – złomowanie czy sprzedaż?

Skup aut odkupuje wszystkie pojazdy w każdym stanie, ale umożliwia także zezłomowanie samochodu. Dlatego bez problemu możesz w skupie skorzystać z auto kasacji. Z pewnością oszczędzi Ci to niepotrzebnego stresu związanego z samodzielną sprzedażą pojazdu. Gwarantujemy, że cała transakcja przebiegnie szybko oraz bardzo sprawnie.

Jedną z największych zalet korzystania z usług skupu aut jest brak zbędnych formalności. Większość tych kwestii leży po stronie wypożyczalni i są one załatwiane właśnie przez skup. Gdy zdecydujemy się na złomowanie, po przekazaniu wszystkich dokumentów, otrzymamy odpowiednie zaświadczenie, dzięki któremu będziemy mogli następnie wyrejestrować pojazd.

Zdecydowanie oddanie pojazdu do skupu aut jest korzystniejsze ze względu na szybką transakcję bez większych formalności. Sprzedaż na własną rękę może wiązać się z tym, że po nawet długim czasie nie uda nam się pozbyć pojazdu – nawet mimo dobrego ogłoszenia czy oferty. Obecnie rynek motoryzacyjny jest niezwykle bogaty w różne egzemplarze samochodów.

Jakie auta oddamy do skupu?

Przede wszystkim – skup aut przyjmuje każde auto, niezależnie od stanu. Pojazd może być niesprawny, nieruchomy, powypadkowy, poleasingowy, czy stary. Chętnie skup odkupi go z korzyścią dla obu stron. Nie zwraca uwagi również na stan techniczny, przebieg, rocznik oraz kolor.

Dlatego nie musisz martwić się tym, że nie uda nam się oddać pojazdu i sprzedać przez gorszy stan lub poważne uszkodzenia.

Wycena pojazdu przez skup

Przed sprzedażą pojazdu do skupu odbywa się najpierw wycena przez pracowników i rzeczoznawców firmy. Co więcej, nie musimy wcale zjawiać się ze swoim samochodem w siedzibie skupu, jeśli chcemy otrzymać wstępną wycenę. Obecnie większość firm umożliwia dokonanie takiej wyceny online poprzez stronę internetową. W formularzu kontaktowym uzupełniamy odpowiednie dane, co ułatwi nam szybszy kontakt ze skupem w celu przedstawienia wstępnej wyceny.

Skup samochodów Warszawa Praga południe

Szukasz odpowiedniego skupu aut w stolicy? Na terenie Warszawy znajdziesz wiele skupów, ale rzadko który obsługuje praktycznie każdą dzielnicę oraz okolice samego miasta. Dlatego skup samochodów Warszawa Praga południe to najlepsze rozwiązanie, jeśli szukasz firmy, która kompleksowo zajmie się odsprzedażą od Ciebie pojazdu. Skup oferuje dojazd do klienta, jeśli posiadamy pojazd nieruchomy i nie jesteśmy samodzielnie stawić się z nim w punkcie. Możemy bez problemu oddać pojazd niezależnie od jego stanu.

źródło zdjęcia: freepik.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj