Wist – profesjonalny dostawca wyposażenia magazynowego

Przedstawiamy firmę, która od lat zajmuje się dziedziną działalności bardzo istotną dla polskich przedsiębiorców i prywatnych użytkowników. Magazynowanie, przechowywanie, składowanie, organizacja przestrzeni w piwnicy czy garażu. Wszyscy, którzy zmagają się z problemami związanymi ze wskazanymi zagadnieniami, znajdą pomoc właśnie w firmie Wist, profesjonalne doradztwo i bardzo dobre jakościowo produkty. W tym przede wszystkim regały półkowe, pojemniki magazynowe oraz walizki aluminiowe.

Polska marka Wist działa od 1990 roku. W siedzibie we Wrocławiu zlokalizowane jest zaplecze magazynowe i biurowo-administracyjne, rozlokowane na setkach metrów kwadratowych. Od kilku lat firma prowadzi również prężnie działający sklep internetowy, umożliwiający łatwy klientom z całego kraju dostęp do rewelacyjnej oferty wyposażenia magazynowego. Propozycje oferowane przez firmę to nie tylko wyselekcjonowane produkty o wysokiej trwałości, to również zaangażowane doradztwo, dobór sprzętu precyzyjnie do indywidualnych potrzeb użytkowników prywatnych i biznesowych. Wist to również wsparcie posprzedażowe – np. w kwestii montażu, gwarancji, serwisu, czy dalszego doposażenia magazynu. Natomiast dzięki rozległym kontaktom handlowym oraz umowom dystrybucyjnym, warunki współpracy i ceny w sklepie stacjonarnym i internetowym (pod adresem Wist24.pl) są naprawdę atrakcyjne.

Produkty, które dziś mają największy udział w sprzedaży firmy to regały półkowe, pojemniki magazynowe oraz walizki aluminiowe wraz ze skrzyniami transportowymi. Nie bez powodu cieszą się popularnością, stanowią podstawę dobrze zorganizowanej, wygodnej przestrzeni do przechowywania towarów i narzędzi. Oto czego konkretnie każdy klient może spodziewać się po kluczowych produktach:

Regały półkowe

z naciskiem na regały metalowe półkowe, czyli trwałe i łatwe w obsłudze niezbędne wyposażenie każdego magazynu, warsztatu, a także zaplecza sklepu czy piwnicy. Charakteryzują się solidną konstrukcją, która jest prosta w montażu. Ich ogromnym atutem jest możliwość dowolnej konfiguracji regałów, a co najważniejsze w ofercie firmy Wist istnieje opcja skorzystania z darmowego projektu systemu regałów półkowych, tak by ich ustawienie umożliwiało maksymalne wykorzystanie powierzchni do przechowywania. Warto wiedzieć, że w ofercie sklepu Wist24.pl znajdują się regały półkowe magazynowe opierające się na montażu zaczepowym, do którego nie potrzeba śrub. To rewelacyjna opcja dla tych, którzy potrzebują szybkiego, ale i uniwersalnego rozwiązania. Wysokość półek takich regałów można swobodnie regulować, co stanowi o ich wyjątkowej wygodzie.

Pojemniki magazynowe

stanowiące dopełnienie, a w niektórych przypadkach podstawę uporządkowanej przestrzeni do pracy. W przypadku tego asortymentu, zarówno pan Kowalski we własnej piwnicy, jak i właściciel dużego warsztatu samochodowego zasługują na pojemniki z wytrzymałego tworzywa sztucznego – takie właśnie zapewnia Wist. Ich mocną stroną jest możliwość kompletowania zestawów, precyzyjnie zabezpieczających potrzeby użytkowników. Pojemniki plastikowe do warsztatu czy piwnicy są dobrym wyborem dla wszystkich ceniących jakość, precyzję wykonania i trwałość produktów codziennego użytku.

Walizki aluminiowe i skrzynie transportowe

stworzone zostały po to, by zabezpieczać warunki bezpiecznego transportu czy przechowywania. Różnorodność rozmiarów, rodzajów i zastosowań walizek dostępnych w Wist24.pl powoduje, że każdy potrzebujący indywidualnego rozwiązania znajdzie je właśnie pod tym adresem.

Oprócz powyższych asortyment sklepu obejmuje również cały szereg przydatnych akcesoriów i elementów wyposażenia magazynu. Wszystko w jednym miejscu, na korzystnych warunkach finansowych i z przyjemną obsługą, która zna się na rzeczy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail online@wist24.pl lub telefonicznie pod numerem +48 71 34 11 771.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj