W jaki osprzęt warto zainwestować?

Sprzęt i instalacje elektryczne to rodzaj produktów, na które często patrzy się przez pryzmat ceny, rzadko natomiast zwraca się uwagę na kwestie takie jak design czy jakość. Wynika to z przekonania, że gniazdka i osprzęt uznaje się za coś na czym można oszczędzić. Jest to kardynalny błąd, ponieważ źle dopasowane kontakty mogą spowodować o wiele większe koszty w przyszłości, np. w postaci potrzeby wymiany całej instalacji elektrycznej w mieszkaniu.

Kontakty Berker – niemiecka jakość

Osprzęt Berker to niemieckiego pochodzenia marka, która cieszy się czołową renomą na europejskim rynku akcesoriów elektrycznych. Firma oferuje bogaty wybór osprzętu elektrycznego, do którego należą produkty takie jak:

  • klasyczne gniazdka Berker

  • elektryczne dwufazowe i jednofazowe kontakty

  • pojedyncze i podwójne gniazda

  • łączniki z podświetleniem

  • włączniki jedno, dwu lub trójklawiszowe

Szeroki wybór Berker gniazdka

Osprzęt Berker to nie tylko tradycyjne gniazdka i łączniki. W ofercie producenta znajdują znajdują się również inne, mniej standardowe produkty takie jak gniazda antenowe, telekomunikacyjne i multimedialne. Podobnie jak w przypadku konkurencji kontakty Berker pozwalają na dobór różnego rodzaju ramek. Cechą wyróżniającą Berker gniazdka jest najwyższa jakość zastosowanych w produkcji materiałów. Produkty marki Berker można dzięki temu stosować zarówno w mieszkaniach, na posesjach prywatnych i w budynkach użyteczności publicznej. Osprzęt Berker opiera się na specjalnie zaprojektowanym duroplaście, który jest niezwykle wytrzymały na promieniowanie UV, różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne i przede wszystkim wysoką temperaturę. Zapobiega to nadmiernej eksploatacji i ogranicza możliwość wystąpienia awarii. Gniazdka Berker są ponadto odporne na chemikalia zawarte w detergentach. Pozwala to na montaż kontaktów w pomieszczeniach kuchennych i łazienkach.

Gniazdka Berker Elegancki – nowoczesny i oryginalny design

Kontakty Berker wyróżniają się na tle konkurencji innowacyjnym i stylowym wyglądem. Prezentują się doskonale we wszelkiej maści pomieszczeniach. Osprzęt Berker nadaje wnętrzom nową jakość i nutę elegancji. Na szczególną uwagę zasługuje ciekawa paleta kolorystyczna produktów tej marki opierająca się na:

  • matowym

  • matowym antracycie

  • lśniącym białym

  • lśniącym kremowym

Połączenie chłodnych tonacji barw gniazd Berker jest w stanie wkomponować się w zasadzie w każdy projekt w nowoczesnym stylu. Kolory białe i kremowe są uniwersalne od zawsze. Prezentują się doskonale np. w stylizacjach skandynawskich lub w kolorystyce pastelowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj