Szukasz rozwiązania do zabawy dla swojego dziecka, które skłoni go do ruchu i będzie świetną sprawą, aby spędzić wolny czas? Przeczytaj poniższy wpis, aby dowiedzieć się jakie rodzaje placów zabaw wyróżniamy oraz czym charakteryzuje się metalowy plac zabaw dla dzieci.

Rodzaje placów zabaw

Wśród elementów na placu zabaw można rozróżnić:

  • zjeżdżalnie,
  • mostek linowy,
  • drabinki,
  • domek,
  • podesty,
  • poprzeczki,
  • drążki.

Wyżej wymienione elementy łączą się w zestawy. Warto dostosować poziom trudności placu zabaw do wieku i możliwości dziecka. Ceny placów zabaw rozpoczynają się od kilku tysięcy. Warto zwrócić uwagę, czy plac zabaw posiada specjalny atest. Świadczy to o pełnym poziomie bezpieczeństwa. Pełną ofertę można znaleźć na stronie: https://playtime.pl/place-zabaw/72/metalowe

Czy charakteryzuje się metalowy plac zabaw?

Metalowy plac zabaw to urządzenie, które charakteryzuje się ciekawym designem oraz trwałością, jak również bezpieczeństwem. W ofertach firm można znaleźć różnorodne konstrukcje: od tych małych, idealnych dla najmłodszych, po większe modele dla starszych dzieci. Gwarantują one najlepsze dopasowanie metalowego placu zabaw do możliwości, oczekiwań, jaki i wieku dzieci. Metalowe place zabaw mogą mieć różne odsłony. Dzięki temu świetnie sprawdzą się w domowym ogródku, na osiedlowym placyku, jak również jako element w przedszkolu.

Od czego zależy cena metalowych placy zabaw?

Metalowy plac zabaw to kompleks urządzeń, które mogą wystąpić w wielu różnych odsłonach. Ich cena zależy głównie od tego, czy jest to mały, czy duży model,  czy ma pojedyncze, czy też skomplikowane, złożone elementy, jak również, czy elementy są kolorowe oraz jaki jest design danego urządzenia. Rozwiązania można swobodnie dopasować do zakładanego, posiadanego budżetu. Główne zmienne, od których zależy cena placu zabaw to:

  • wielkość placyku,
  • design,
  • dodatkowe elementy.

W ofercie firm można również odnaleźć place zabaw w wersji mini ze zjeżdżalnią oraz ekstra drabinkami sprawnościowymi. W tym przypadku cena jest stosunkowo niska.

O firmie Playtime

Jedna z firm, która zajmuje się sprzedażą placów zabaw jest firma Playtime. Firma zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji tj. place zabaw oraz siłownie zewnętrzne. Od momentu projektowania, przez budowę, konserwację oraz przeglądy. Firma podkreśla, że w swoim składzie ma mnóstwo zdolnych projektantów oraz doświadczone ekipy budowlane. W asortymencie firm znajduje się przeszło 500 urządzeń zabawowych, sprawnościowych, urządzenia fitness z certyfikatami. Dodatkowo posiadają elementy małej architektury, jak również nawierzchnie amortyzujące.

Z czego składał się Wasz wymarzony plac zabaw?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj