Składając bliskim życzenia z okazji urodzin, życzymy zawsze zdrowia, szczęścia i pomyślności. Lub też… zdrowia, zdrowia, i jeszcze raz zdrowia! Bo to najcenniejsza rzecz, jaką mamy – bez niego, nic nie będzie nas cieszyć. Jak możesz zapewnić sobie dobrą opiekę zdrowotną i być spokojnym o siebie i swoich bliskich? To proste – zacznij od kupienia ubezpieczenia zdrowotnego.

Jakie są korzyści ubezpieczenia zdrowotnego

Usługi oferowane przez NFZ często nie spełniają naszych oczekiwań. Prywatne ubezpieczenie to m.in. łatwiejszy i szybszy dostęp do lekarzy specjalistów, wyższa jakość świadczonych usług, a także przyjazne podejście do pacjenta i dbałość o jego komfort fizyczny i psychiczny. Równolegle zachowujemy możliwość korzystania z publicznej opieki zdrowotnej.

Co jeszcze warto wiedzieć o ubezpieczeniu zdrowotnym?

Pakiety zdrowotne są bardzo różnorodne i możemy wybrać taki, który łączy szeroki zakres usług i przystępną cenę. Decydując się na pakiet rodzinny, mamy możliwość zadbania o bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale też bliskich. Biorąc pod uwagę, że cena prywatnej wizyty u lekarza specjalisty może kosztować od 150 do nawet 400 zł, miesięczny wydatek na ubezpieczenie zdrowotne wcale nie wydaje się duży.

Gdzie kupić prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Sprawdź ofertę indywidualnych ubezpieczeń zdrowotnych w Signal Iduna. To dostęp do niemalże 1000 placówek medycznych w Polsce, badań, najnowszego sprzętu i technologii, najlepszych profesjonalistów oraz komfortowych warunków. Bo zdrowie jest najważniejsze!

Dlaczego warto wybrać ofertę Signal Iduna?

Signal Iduna oferuje siedem wariantów ubezpieczenia. Zakres obejmuje m.in. konsultacje lekarzy specjalistów, specjalistyczne zabiegi ambulatoryjne, zabiegi szpitalne, diagnostykę obrazową, szczepienia przeciwko grypie, ambulatoryjne zabiegi pielęgniarskie. Niektóre z wariantów oferują także powypadkowe leczenie szpitalne, rehabilitację po nieszczęśliwym wypadku, zasiłek szpitalny czy organizację leczenia szpitalnego. Sprawdź naszą ofertę, wybierz pakiet dopasowany do Twoich potrzeb i bądź spokojny o zdrowie swoje i najbliższych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj