Opcji zakupu używanego samochodu jest wiele. Można zdecydować się na zakup w komisie, od prywatnej osoby poprzez jeden z portali aukcyjnych/ogłoszeniowych, ściągnąć samochód zza granicy. Każde z tych rozwiązań ma swoje plusy i minusy. Osobom chcącym zakupić samochód z drugiej ręki zawsze jednak zależy na bezpiecznej transakcji i pojeździe, który w przyszłości nie będzie sprawiał problemów. Gdzie znaleźć taki samochód?

Czy warto kupić używane auto?

Chcąc kupić samochód jednym z pierwszych pytań, jakie należy sobie zadbać to, czy ma być on nowy, czy używany. Chociaż coraz więcej osób wybiera tę pierwszą opcję, Polacy chętnie też kupują używane pojazdy. Statystyki wskazują, że co roku zawieranych jest ok. 2,5 mln umów kupna/sprzedaży samochodów używanych. Jako zalety skorzystania z rynku wtórnego wskazują nie tylko niższe sceny aut, ale także i szerszy wybór. Plusem jest również możliwość kupienia samochodu od ręki – bez czekania na jego dostarczenie z fabryki.

Gdzie kupić bezpiecznie używane auto dobrej marki?

Korzyści wynikające z zakupu używanego samochodu przemawiają do wielu osób. Są jednak i takie, które zrezygnują z tego rozwiązania, obawiając się o bezpieczeństwo transakcji czy stan techniczny. Kupując bowiem pojazd z drugiej ręki od właściciela prywatnego, a nawet komisu samochodowego zawsze zachodzi ryzyko, że zatajony zostanie stan auta, jego historia. Nie chcąc ryzykować, samochody z drugiej ręki najlepiej kupować w sprawdzonym miejscu. Takimi są partnerzy programu Das WeltAuto. Na https://centrumwroclaw.pl/dwa/ znajdują się modele starannie wyselekcjonowane, skontrolowane i zweryfikowane. W sprzedaży pojawiają się pojazdy, których zaznany jest dokładny przebieg, historia i stan techniczny. Cały proces kontroli obejmuje sprawdzenie aż 117 punktów kontrolnych, co gwarantuje wysoką jakość samochodów objętych programem Das WeltAuto.

Zalety programu Das WeltAuto

Zakup sprawdzonego i pewnego auta z drugiej ręki to nie jedyna zaleta programu Das WeltAuto. Oferuje on bowiem szereg innych korzyści, które sprawiają, że transakcja będzie przyjaźniejsza, bezpieczniejsza. Wpłynie na to możliwość skorzystania z jazdy próbnej pozwalającej samodzielnie sprawdzić samochód, który chce się nabyć. In plus należy też zaliczyć gwarancję programu Das WeltAuto, która zabezpieczy przed ryzykiem związanym z zakupem z drugiej ręki i pozwoli cieszyć się bezproblemowym użytkowaniem. Oprócz samej gwarancji program daje również możliwość wymiany samochodu w ciągu tygodnia od zakupu oraz personalizacji pojazdu, pozwalającej dopasować go do potrzeb i oczekiwań np. poprzez dodanie nowych elementów wyposażenia.

1 KOMENTARZ

  1. Teraz to lepiej sprzedać, bo mozna nieźle zarobic 😉 ja swoje zostawiam chociaż były inne plany ale wszystko idzie teraz w górę. warsztat mam dobry pod domem, cześci kupuje nowe żeby potem nie mieć problemów i jeszcze mogę poczekać ze zmiana auta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj