W walce o idealna sylwetkę warto skupić się na szerokim spektrum działania. Obok racjonalnego żywienia i treningów fizycznych rekomendujemy najskuteczniejsze zabiegi wyszczuplająco-modelujące. Jakie więc zabiegi można ze sobą połączyć, tak aby uzyskać możliwie jak najlepsze rezultaty? Sprawdź sama!

Istnieje kilka zabiegów, które warto połączyć, bay uzyskać szybkie efekty w postaci idealnej sylwetki. Wśród nich można wymienić między innymi kriolipolizę, zabieg maximus, a także endermologię. Sprawdź, jakie jeszcze zabiegi są idealne dla pozyskania wspaniałych rezultatów.

Endermologia jako zabieg redukujący cellulit, ujędrniający, wysmuklający

Endermologia jest mechanicznym masażem podciśnieniowym, który pobudza tkankę łączną. Może być stosowany zarówno jako zabieg pielęgnacyjny twarzy oraz ciała, jak też i masaż przyspieszający przemianę tkanki tłuszczowej. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zawalczyć o idealną sylwetkę i gładką skórę. Co ciekawe, endermologia wpływa na stan skóry oraz – co ważniejsze – na samopoczucie. W trakcie zabiegu wydzielane są endorfiny, które są potocznie nazywane „hormonami szczęścia”. Endermologia ponadto redukuje cellulit, wysmukla sylwetkę oraz ujędrnia ciało.

Zabieg ten jednak nie jest polecany osobom posiadającym dużo tłuszczaków na ciele, przepukliny brzuszne, zapalenie żył albo choroby nowotworowe. Nie zaleca się także wykonywać takiego masażu u kobiet będących w ciąży i karmiących piersią.

Endermologię zaleca się wykonywać co 2-3 dni w serii 10 zabiegów.

Maximus – zabieg łączący fale radiowe z dynamiczna aktywacja mięśni

Maximus to połączenie redukcji tłuszczu oraz proces wzmocnienia mięśni. Zabieg ten przynosi ciekawe efekty, takie jak między innymi redukcja rozstępów oraz blizn, poprawa krążenia krwi, dotlenienie, ujędrnienie mięśni, a także lifting i wygładzenie skóry całego ciała.

Wskazaniem do takiego zabiegu jest na przykład redukcja cellulitu, wzmocnienie mięśni i ich aktywacja, modelowanie ciała, a także chęć poprawy jakości napięcia skóry. Zaleca się wykonanie serii zabiegów w ilości od 4 do 6 w odstępie co 5 dni.

Kriolipoliza na tkankę tłuszczową

Kriolipoliza to zabieg redukujący miejscowe nagromadzenie tkanki tłuszczowej.Metoda ta polega na chłodzeniu tkanki tłuszczowej. Udowodniono, że podskórne komórki tłuszczowe są wrażliwe na zimno, bardziej niż otaczające je tkanki. Obumierają one już w temperaturze 0 stopni Celsjusza, w związku z tym kontrolowane i miejscowe ich chłodzenie pozwala na utratę nadmiernej ilości tłuszczu.

Kriolipoliza niszczy wspomniane komórki tłuszczowe, ale jednocześnie nie oddziałuje na inne tkanki w postaci skóry, nerwów czy mięśni. Zabieg ten jest przeprowadzany dzięki specjalnym maszynom. Aplikator przykłada się do części ciała, z którego chcemy pozbyć się nadmiernej ilości tłuszczu. Zasysa on tkankę i pobiera ciepło z komórek. Zabieg polega na regulowanym chłodzeniu ich, tak aby doprowadzić do ich obumarcia. Aby uzyskać jak najlepsze efekty, zaleca się wykonanie kriolipolizy w serii 4 zabiegów co 5 do 6 tygodni.

Accent, czyli zabieg fali radiowej

Zabieg Accent polega na zastosowaniu fali radiowej uni- i bipolarnej, która redukuje tkankę tłuszczowa oraz ujędrnia skórę.Jest on przeprowadzany za pomocą jednego z najbardziej zaawansowanych urządzeń na rynku medycznym.

Ma on za zadanie między innymi usuwać tkankę tłuszczową z ramion, brzucha, ud, kolan oraz pośladków, likwidować podwójne podbródki i modelować kontury twarzy, usuwać cellulit, ujędrniać skórę oraz zlikwidować zbyt dużą wiotkość skóry, która najczęściej ma miejsce po porodzie. Jest to jeden z najbardziej skutecznych zatem zabiegów, dostępnych obecnie na rynku.

Zabieg trwa znacznie krócej od innych, podobnych. Accent jest ponadto bezbolesny i w pełni bezpieczny, a ilość sesji zabiegowych to zaledwie 4 do 6 co 5 dni, podobnie jak w przypadku Maximus. Dzięki najwyższej technologii, urządzenie stosowane w trakcie zabiegu pozwala na precyzyjność działania i skoncentrowania energii na odpowiedniej partii ciała.

Zdrowy tryb życia

Ostatnim już krokiem w osiągnięciu idealnej sylwetki jest prowadzenie zdrowego trybu życia. Każdy człowiek wymaga innej diety i innych składników odżywczych, dlatego też warto skontaktować się z dietetykiem w celu ustalenia najlepszego menu. W ten sposób mamy pewność, że niedługo osiągniemy doskonały wygląd i perfekcyjną sylwetkę.

Połączenie zdrowego trybu życia wraz z wymienionymi wyżej zabiegami pozwala osiągnąć spektakularne efekty, o których marzy prawie każdy. Warto zatem nie zastanawiać się i już dziś zdecydować na takie serie.

Wszystkie wymienione wyżej zabiegi można wykonać w naszych salonach, znajdujących się równo w Warszawie, jak również i w Krakowie. W J’adore Instytut pracują sami specjaliści, którzy pomagają zainteresowanym w uzyskaniu idealnej sylwetki. Dzięki połączeniu różnych ofert zabiegowych, ciało staje się piękne, jak nigdy dotąd. Serdecznie zapraszamy zatem do kontaktu z naszym salonem.

Zapraszamy do J’adore Instytut w Warszawie oraz Krakowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj