Łechtaczka jest kluczowa w osiągnięciu satysfakcji z seksu. Dzięki umiejętnemu dotykaniu tego narządu, kobieta przeżywa intensywne i niesamowicie przyjemne doznania, które mogą zakończyć się osiągnięciem orgazmu. W jaki sposób stymulować łechtaczkę, aby zadowolić kobietę? Odpowiedź znajdziesz w tekście poniżej!

Czym jest łechtaczka?

Mówiąc o orgazmie łechtaczkowym należy najpierw wytłumaczyć czym w ogóle jest łechtaczka. Jest to narząd płciowy, znajdujący się w pobliżu połączenia się warg sromowych mniejszych. Ma ona ogromny wpływ na satysfakcję seksualną, a 80% kobiet nie potrafi osiągnąć orgazmu bez jej stymulacji.

Jakie funkcje pełni łechtaczka?

Łechtaczka głównie służy przyjemności – podnieceniu i osiągnięciu orgazmu. Jest to silnie unerwiony i wrażliwy na dotyk narząd. Po orgazmie w ciągu kilkunastu sekund jest gotowa na dalszą stymulację. Erekcja łechtaczki nie jest trwała, co umożliwia przeżywanie wielokrotnych orgazmów.

W jaki sposób stymulować łechtaczkę?

Stymulacja tego narządu wymaga odpowiedniej wprawy. Niestety, niewiele mężczyzn robi to poprawnie. Łechtaczka musi być pieszczona delikatnie, ponieważ jest bardzo wrażliwa. Proces ten należy zacząć od dotykania miejsca intymnego przez bieliznę, a następnie skierowanie ręki na dół podbrzusza i pieszczenie warg sromowych zewnętrznych. Palcami pocieraj łechtaczkę, wargi wewnętrzne, a potem kieruj się głębiej i wracaj do początku. Jednym lub dwoma palcami ruszaj się po łechtaczce w różny sposób jednocześnie obserwując reakcję partnerki – zobaczysz co się jej najbardziej podoba.

Aby doznania były bardziej intensywne używaj jednocześnie języka i palców oraz nie przerywaj nagle stymulacji. Nie używaj również zbyt dużo siły.

W osiągnięciu orgazmu łechtaczkowego może się również sprawdzić odpowiedni sprzęt erotyczny, jak wibratory czy stymulatory.

Jak osiągnąć orgazm łechtaczkowy?

Odpowiednia stymulacja łechtaczki zależy od każdej kobiety. Niektóre z nich wolą, kiedy ruchy wokół tego narządu są wykonywane wolniej, a inne szybciej. Aby osiągnąć orgazm łechtaczkowy istotne jest czułe traktowanie okolicy wzgórka łonowego.

Na początku stymulacji warto próbować różnorodnych pieszczot, jednak na końcu tempo i nacisk powinien być taki samo. Inaczej, orgazm łechtaczkowy może się nie pojawić. Oralna stymulacja łechtaczki jest do niego najprostszą drogą. Mężczyzna powinien zaczynać stymulację powoli i od zewnętrznej strony narządu. Wskazane jest ssanie, wyciąganie lub pociąganie wargami, a nawet minimalne podszczypywanie zębami. Aby spotęgować podniecenie można również lekko podmuchiwać na łechtaczkę bądź skroplić ją kroplami wody, a następnie je zlizywać.

Stymulacja dotykowa może być bardziej problemowa, ponieważ to łechtaczka może być sucha. W tym przypadku potrzebne jest nawilżenie, np. lubrykant.

Secret Place – sklep z gadżetami erotycznymi

Secret Place posiada dwa salony stacjonarne – w Poznaniu i w Warszawie – oraz sklep internetowy. Na jego stronie znajdziemy ogromny wybór różnorodnych zabawek erotycznych, seksownej bielizny, zmysłowych przebrań czy nawet erotycznej biżuterii! W ofercie posiadają również bezdotykowe stymulatory łechtaczki i wibratory łechtaczki. Wystarczy odwiedzić ich salon stacjonarnie bądź online i kupić wybrany gadżet dla siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj