Zawsze, gdy decydujemy się na zakup dla kogoś prezentu, naprawdę liczymy na to, że będzie on trafiony. Nie jest to jednak zadnie proste, zwłaszcza w kilku przypadkach. Co więc zrobić, aby mieć pewność, że osoba obdarowana będzie z podarunku zadowolona? Naszym zdaniem idealnym rozwiązaniem jest właśnie karta podarunkowa Galerii Bronowice.

Skupmy się jednak na problematyce samego wręczania prezentów. Aby zdecydować się na taki, który będzie trafiony, musimy kogoś znać naprawdę dobrze. Dobre perfumy, gra planszowa, które się komuś spodoba czy modny dodatek do kuchni, który wpasuje się w nią idealnie – to naprawdę znakomite pomysły na prezenty! Problemem niestety jest to, że w gusta osób obdarowanych trafić jest naprawdę trudno. Pomocne może okazać się subtelnie podpytanie innych bliskich jej osób, jednak i one nie zawsze potrafią pomóc. W rezultacie tracimy dużo czasu na to, by wybrać prezent, który ma okazać się idealny, wydajemy na niego często dość sporo, a w efekcie okazuje się, że była to propozycja zupełnie nietrafiona, co smuci i nas, i odrobinę również osobę obdarowaną.

Galeria Bronowice w KrakowieZadanie zakupu prezentu okazuje się jeszcze trudniejsze, jeżeli danej osoby po prostu nie znamy. Może tyczyć się to sytuacji, w której przyjdzie nam kupić prezent dla nowego partnera lub partnerki osoby nam bliskiej. Zawsze możemy zdecydować się na prezenty dość uniwersalne, jak kwiaty czy np. dobry alkohol, jednak i w tym wypadku może się okazać, że nie trafiliśmy. Problem ten komplikuje się jeszcze bardziej w przypadku np. firmowych prezentów z okazji świąt – trudno znać pracowników na tyle, by wybrać im odpowiednie prezenty, a do tego powinny być one w bardzo podobnej cenie, by ktoś nie poczuł się poszkodowany. To zadanie wydaje się już niemal niemożliwe do zrealizowania!

Karta podarunkowa jako prezent idealny

Naszym daniem to właśnie karta podarunkowa w każdym z powyższych przypadków będzie rozwiązaniem naprawdę dobrym. Po pierwsze, jej zakup jest naprawdę prosty i szybki, dzięki czemu nie będziemy niepotrzebnie tracić czasu na poszukiwania i zakupy. Oczywiście może wydać się, że nie jest to najbardziej oryginalne i zaskakujące rozwiązanie, jednak pamiętajmy o tym, że finalnie obdarowana osoba zakupi sobie to, czego faktycznie potrzebuje, a to właśnie na tym powinno nam zależeć. Często też mamy do czynienia z sytuacjami, gdy nie mamy szans na to, by poznać prawdziwe potrzeby danej osoby, w takim przypadku karta podarunkowa również sprawdzi się idealnie.

W przypadku prezentów firmowych każdy otrzyma kartę o takiej samej wartości, co znów rozwiązuje ogrom problemów związanych z prezentami. W tym przypadku można również postawić na małą dozę niepewności – można zdecydować się np. na karty o różnej wartości i wręczyć je losowo, dzięki czemu część pracowników może wylosować te o wartości mniejszej, część o większej. Oczywiście jest to opcja odpowiednia wtedy, gdy jesteśmy pewni, że nikt z zespołu nie poczuje się z tego powodu rozczarowany, gdy trafi na kartę z najmniejszą doładowaną kwotą.

Dlaczego karta podarunkowa Galerii Bronowice jest najlepszym rozwiązaniem?

Naszym zdaniem odpowiedź jest oczywista – daje ona bowiem osobie obdarowanej niemal nieograniczone możliwości zakupów. Często decydujemy się na karty podarunkowe konkretnych sklepów, co ogranicza osoby obdarowane do oferty tylko jednego z nich. Karta podarunkowa Galerii Bronowice oferuje możliwość jej wykorzystania niemal we wszystkich sklepach na terenie Galerii. Jest ich na tyle dużo, że każdy znajdzie najlepszy sposób na to, by odpowiednio wydać otrzymane środki. To zdecydowanie lepsza opcja niż karta tylko jednego sklepu.

Sama karta prezentuje się bardzo elegancko, co jest równie ważne w sytuacji, w której decydujemy się na jej zakup właśnie w ramach prezentu. Kwota, którą została doładowana, ważna jest aż 12 miesięcy, więc nie powinniśmy przejmować się tym, że ktoś tych środków nie zdąży wykorzystać.

Jak zakupić kartę podarunkową Galerii Bronowice?

Kartę można zakupić w Punkcie Informacyjnym Galerii Bronowice. W takim przypadku może być ona zasilona dowolną kwotą od 30 zł do aż 4000 zł – karta będzie więc idealnym rozwiązaniem zarówno w przypadku skromnych, jak i tych naprawdę okazałych prezentów, na które skalda się nawet kilkanaście czy kilkadziesiąt osób (karty tego typu często wykorzystywane są np. w przypadku prezentów na parapetówkę – w końcu obdarowani najlepiej wiedzą czego będą potrzebować w swoim nowym mieszkaniu).

Jeżeli dla kogoś wizyta w Galerii okazuje się problematyczna, może również zakupić kartę drogą internetową, pod adresem https://galeriabronowice.flex-e-card.pl/ – w takim jednak przypadku kartę można zasilić kwotą od 30 zł do 1000 zł. Oczywiście w obu przypadkach nie istnieją dodatkowe opłaty związane z samą fizyczną kartą – cena obejmuje jedynie kwotę, którą karta będzie doładowana.

Co równie ważne – karta podarunkowa jest aktywna w ciągu 30 minut, więc jest to również dobra opcja na prezent zakupiony na ostatnią chwilę.

Jak sprawdzać stan karty podarunkowej Galerii Bronowice?

Opcji jest naprawdę sporo. Stan swojej karty można sprawdzić pod adresem https://galeriabronowice.flex-e-card.pl/, we wspomnianym już wcześniej Punkcie Informacyjnym Galerii Bronowice, pod numerem telefonu +48 22 490 6923 lub skanując kod QR, który znajduje się na karcie.

Więcej o samej karcie można dowiedzieć się na stronie Galerii Bronowice, pod adresem https://galeriabronowice.pl/galeria/karta-podarunkowa.

Karty podarunkowe są coraz chętniej wybierane przez osoby, które szukają sprawdzony prezentów. Proste, eleganckie, zawsze trafione, do tego można doładować je niemal dowolną kwotą – wszystko to przemawia za ich zakupem. Sami obdarowani również twierdzą, że lubią tę formę prezentów – doceniają to, że ktoś w przypadku bramu pomysłu nie szuka ich na siłę, tylko stawia na praktyczne rozwiązania.

My szczególnie zachęcamy do wyboru karty Galerii Bronowice – będzie znakomitym wyborem dla osób, które mieszkają w Krakowie bądź w jego okolicach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj