Coraz więcej kobiet w Polsce decyduje się na wykonywanie zabiegów plastycznych z zakresu ginekologii. Nic dziwnego, pomaga to kobietom zwiększyć swoją pewność siebie, a przy tym zwiększyć satysfakcję seksualną. Co więcej, tego typu zabiegi w ostatnim czasie są coraz szerzej dostępne dla każdego. W tym artykule dowiesz się czym jest labioplastyka i dlaczego warto ja wykonać.

  1. Labioplastyka Warszawa – co to jest?
  2. Korekta warg sromowych, po co się ją wykonuje?
  3. Plastyka warg sromowych – dla kogo?

Labioplastyka to korekta warg sromowych, można ją wykonać metodą chirurgiczną i nowszą, tą laserową, która jest także nieinwazyjna. Kto ją wykonuje? Oczywiście ginekolodzy w specjalnych klinikach. Labioplastyka Warszawa to przykład miasta, w którym wykonasz ten zabieg. Plastyka warg sromowych dostępna jest pod wskazanym linkiem. Czekają tam na Ciebie profesjonaliści gotowi sprostać Twoim wszelkim oczekiwaniom.

Labioplastyka Warszawa – co to jest?

Labioplastyka Warszawa to nic innego jak korekta warg sromowych zarówno mniejszych, jak i większych. Podczas operacji modyfikuje się kształt warg sromowych, ale również dokonuje się korekty tkanki. Chodzi o zmniejszenie za dużych i skrócenie zbyt długich warg sromowych. Zabieg ma charakter chirurgiczny, trwa od 30 do 60 minut. Przeprowadza się go w sedacji lub znieczuleniu ogólnym. Najczęściej jednak korzysta się ze znieczulenia przewodowego, czyli od pasa w dół.

Korekta warg sromowych, po co się ją wykonuje?

Plastyka warg sromowych Warszawa wykonywana jest przede wszystkim po to, aby zapewnić symetryzację obu warg sromowych. Oczywiście przy jednoczesnym zachowaniu warunków funkcjonalnych, czyli aktywność seksualną i komfort każdego dnia. Kobieta, dzięki usunięciu nadmiaru tkanki czuje się lepiej, ma większą chęć do życia, przy tym nie krępuje się w trakcie stosunku. Wszystko to zapewni zabieg trwający maksymalnie godzinę, warto więc zdecydować się na labioplastykę w Warszawie.

Plastyka warg sromowych – dla kogo?

Jest to zabieg dla kobiet, które borykają się z przerostem warg sromowych większych i mniejszych. Również dla tych, które borykają się z ich asymetrią. Mogą z niego skorzystać kobiety, których wargi sromowe zawijają się podczas penetracji. Ponadto Panie, których wargi mają defekt po porodzie. Zanik warg sromowych większych i wiotkość warg sromowych większych to kolejne problemy, które powinny skłonić kobietę do wykonania tego zabiegu. Wskazań do jego wykonania jest wiele więcej, o czym dowiesz się na stronie podanej wyżej kliniki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj