Manicure hybrydowy to prawdziwa rewolucja w dziedzinie stylizacji paznokci! Choć metoda ta jest stosunkowo nowa, to zdobyła już sympatię wielu kobiet. Nic w tym dziwnego – lakiery hybrydowe mają mnóstwo zalet! Na czym polega ich fenomen? Poznaj sześć powodów, dla których warto z nich korzystać.

Lakiery hybrydowe są idealnym kompromisem między lakierami tradycyjnymi a żelami. Doskonale niwelują minusy obu tych metod i dają mnóstwo stylizacyjnych możliwości. Co więcej, ich oferta stale się rozszerza, a producenci niemal co sezon proponują ciekawe nowości. Oto sześć aspektów, które sprawiają, że hybrydy cieszą się stale rosnącą popularnością.

1. Lakiery hybrydowe są bezpieczne dla paznokci

Dobry lakier hybrydowy nie powinien negatywnie wpływać na kondycję naturalnej płytki. Oczywiście w tej kwestii warto pamiętać kilku zasadach. Po pierwsze, poleca się korzystanie jedynie z tych hybryd, które pochodzą od znanych i pozytywnie ocenianych marek. Po drugie, lakiery hybrydowe powinny być nakładane i zdejmowane zgodnie z zaleceniami producenta. To bardzo ważne, ponieważ to właśnie nieprawidłowe wykonanie manicure’u jest częstą przyczyną powstawania uszkodzeń płytki.

2. Wykonanie manicure’u hybrydowego jest bardzo proste

Manicure hybrydowy jest bardzo prosty w wykonaniu i wbrew pozorom nie wymaga specjalnych zdolności manualnych. Co więcej, przy odrobinie wprawy cały zabieg jest też bardzo szybki. Warto także zaznaczyć, że panie, które korzystają z takiej metody stylizacji, często są zdania, że hybrydy są znacznie wygodniejsze w nakładaniu niż lakiery klasyczne.

3. Lakiery hybrydowe są stosunkowo tanie

Zakup lakieru hybrydowego to koszt rzędu kilkunastu złotych. W podobnych cenach dostępne są pozostałe, potrzebne akcesoria, np. bazy, topy czy cleanery. Nieco większą inwestycją jest co prawda zakup lampy, ale jest to wydatek jednorazowy. Warto zaznaczyć, że własny zestaw do hybrydowego manicure’u pozwala uniknąć wizyt w salonie kosmetycznym, co sprawia, że cała inwestycja szybko się zwraca.

4. Manicure hybrydowy możesz wykonać w domu – w dowolnej chwili

Dzięki posiadaniu własnych lakierów hybrydowych możesz zająć się stylizacją paznokci dokładnie wtedy, kiedy masz na to ochotę. To nie tylko wygoda, ale i oszczędność czasu, który zajęłaby Ci wizyta w salonie kosmetycznym. Co ważne, posiadanie sprzętu do manicure’u hybrydowego wiąże się też z tym, że w przypadku uszkodzenia stylizacji, możesz ją błyskawicznie naprawić.

5. Hybrydy trzymają się coraz dłużej

Producenci stale udoskonalają swoje lakiery hybrydowe, co sprawia, że manicure trzyma się coraz dłużej. Choć jeszcze jakiś czas temu mówiło się, że hybryda powinna być trwała do dwóch tygodni, to najnowsze lakiery hybrydowe marki Nails proponują Ci trwałość, która może wynosić nawet 28 dni!

6. Lakiery hybrydowe to mnóstwo stylizacyjnych możliwości!

Rynek lakierów hybrydowych to wbrew pozorom nie tylko same lakiery. Producenci oferują Ci również szereg ciekawych zdobień. Znacznie zwiększa to stylizacyjne możliwości hybryd i sprawia, że manicure zawsze może prezentować się wyjątkowo oryginalnie.

Własna kolekcja lakierów hybrydowych to doskonały sposób na to, by zawsze cieszyć się perfekcyjnym manicure’em. Ta metoda stylizacji paznokci z pewnością należy do najciekawszych propozycji na rynku i niewątpliwie jeszcze długo będzie cieszyć się kobiecą sympatią.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj