Gotowanie na żywo to nie tylko świeże posiłki, które podawane są gościom, ale także w niektórych przypadkach, prawdziwy kulinarny spektakl. Live cooking może okazać się niesamowitą atrakcją dla Twoich gości, których zaprosisz do swojego domu lub na imprezę plenerową.

Czym jest live cooking?

Jest to nic innego jak gotowanie na żywo. Live cooking to nie tylko serwowanie świeżych dań, ale wręcz cały kulinarny spektakl.

Takie restauracje jak np. Kuchnia Otwarta w Lublinie, oferują swoim gościom możliwość zjedzenia przepysznych posiłków, bez potrzeby wychodzenia z domu. To rozwiązanie świetnie sprawdza się w przypadku większych spotkań czy imprez rodzinnych. Zamawiający nie musi się wtedy martwić przygotowaniami do spotkania. Live cooking pozwala urozmaicić każde spotkanie, a także daje możliwość zaserwowania gościom dań, których gospodarz prawdopodobnie, nie byłby w stanie przygotować.

Live cooking w wykonaniu wspomnianej Kuchni Otwartej w Lublinie, to pełna obsługa wydarzenia – od nakrycia stołu, po podanie wina przez kelnera do wykwintnych dań.

Ile kosztuje live cooking?

Wszystko uzależnione jest od rozpiętości oferty. Nie można określić jednej, uniwersalnej ceny, ponieważ wpływ na nią, może mieć wiele czynników. Inaczej zostanie policzone wydarzenie na 30 osób, a inaczej na 100.

Warto więc skontaktować się z restauracją, która posiada live cooking w swojej ofercie i dopytać o cenę. Warto wcześniej przygotować informacje dotyczące wydarzenia. W ten sposób o wiele łatwiej będzie dostosować ofertę.

Nie posiadam odpowiedniego sprzętu w kuchni. Czy to problem?

W zależności od restauracji, mogą oni przywieźć swój sprzęt, jak również korzystać z urządzeń dostępnych na miejscu. W przypadku, gdy restauracja przywozi swoje urządzenia, ograniczenie co do możliwości przygotowywanych dań jest o wiele mniejsze lub takie ograniczenia nie występują.

Live cooking to nie tylko przepyszne jedzenie, ale również cała oprawa, która towarzyszy tej usłudze. Goście mogą poczuć się jak w restauracji, w której zostaną w pełni obsłużeni, a gospodarz nie musi co chwilę odchodzić od stołu, by zaserwować gościom kolejne danie.

Taka usługa sprawi, że każde, nawet skromne spotkanie rodzinne, zyska niesamowity wymiar. Urozmaicone menu, które może zostać skomponowane, w połączeniu z pełną obsługą, sprawią że takie spotkanie na długo zapadnie w pamięci gości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj