Utrzymanie zgrabnej sylwetki to dziś wymóg, jaki stawiają nam przede wszystkim środki masowego przekazu. Zewsząd słyszymy, że jeśli chcemy być szczupli i zdrowi, musimy codziennie wiele uwagi poświęcić tematyce zdrowego odżywiania i odpowiednio dobranej aktywności fizycznej. Niestety, nie zawsze jest to gwarantem uzyskania przez nas wymarzonych rezultatów wyszczuplenia ciała. Na naszym ciele mogą znajdować się również miejsca wyjątkowo oporne na działanie tradycyjnych metod odchudzania. Jak zatem skutecznie pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, gdy egzaminu nie zdają dieta i ćwiczenia fizyczne? Specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie polecają w tym przypadku jedną z metod wyszczuplania z zakresu medycyny estetycznej. Podpowiadamy, dlaczego i kiedy naprawdę warto poddawać się specjalistycznym zabiegom wyszczuplającym.

Modelowanie sylwetki to nie to samo co odchudzanie

Na samym początku musimy zaznaczyć, że modelowanie sylwetki w gabinecie medycyny estetycznej to nie to samo, co odchudzanie przy pomocy diety i ćwiczeń. Dieta i ćwiczenia fizyczne stanowią podstawę w przypadku, gdy zmagamy się ze zbędnymi kilogramami, natomiast zabiegi wyszczuplające mogą okazać się bardzo pomocne w sytuacji, gdy dieta i ćwiczenia nie działają na wszystkie partie naszego ciała. Bardzo częstym problemem osób odchudzających się okazuje się idealne wyrzeźbienie brzucha, pozbycie się nadmiaru tłuszczu na ramionach, boczkach czy pośladkach, a także redukcja uporczywego cellulitu. Właśnie w takim przypadku bardzo dobrze jest połączyć ze sobą tradycyjne metody odchudzania z nowoczesnymi zabiegami medycyny estetycznej. Specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie polecają w tym przypadku m.in. zabieg wyszczuplania ciała Accent Prime.

Redukcja tkanki tłuszczowej z Accent Prime – na czym to polega?

Accent Prime to wielofunkcyjne urządzenie, dzięki któremu specjaliści medycyny estetycznej są w stanie przeprowadzić skuteczny zabieg redukcji tkanki tłuszczowej, nieinwazyjnego modelowania sylwetki oraz konturowania twarzy ciała. Ogromną zaletą tego zabiegu jest to, że jego pierwsze efekty będą widoczne zaraz po przeprowadzeniu zabiegu – decydując się na zabieg w wybranej okolicy ciała, możemy oczekiwać nie tylko jej wyszczuplenia, lecz także widocznego ujędrnienia skóry w miejscu poddanym zabiegowi. Przy pomocy innowacyjnej technologii ultradźwięków, które selektywnie niszczą komórki tłuszczowe i opróżniają ich zawartość bez naruszania sąsiadujących tkanek, możemy wykonać skuteczny, bezpieczny i praktycznie bezbolesny zabieg modelujący sylwetkę. Wykorzystanie w tym samym urządzeniu uni- i biopolarnej fali radiowej pozwala natomiast przyspieszyć metabolizm i usprawnić działanie układu limfatycznego, co wpływa bardzo korzystnie na kondycję skóry, w tym redukcję uporczywego cellulitu. Efekty zabiegu będą utrzymywać się przez długie miesiące, a jeśli dodatkowo zdecydujemy się na wykonanie pełnej terapii składającej się z kilku zabiegów, możemy oczekiwać pogłębienia się uzyskanych rezultatów.

Accent Prime – alternatywa dla zabiegów chirurgicznych

Zabieg wyszczuplający Accent Prime to nie tylko sposób na uzupełnienie naszych codziennych starań w związku z prowadzoną dietą i ćwiczeniami fizycznymi, lecz także doskonała alternatywa dla bardziej inwazyjnych zabiegów wyszczuplających, np. klasycznej liposukcji chirurgicznej. W tym przypadku dla uzyskania satysfakcjonujących rezultatów nie jest potrzebny skalpel ani żadne inne urządzenie przerywające barierę naskórkową skóry. Terapia może okazać się także bardzo przydatna, gdy poza miejscową otyłością zmagamy się również z bliznami, rozstępami czy po prostu procesem starzenia skóry. Fale ultradźwiękowe i radiowe pozwolą bardzo skutecznie rozprawić się z wszelkimi niedoskonałościami skórnymi.

Więcej informacji na temat wyszczuplania ciała metodą Accent Prime znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/accent-prime/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj