Dobrze oświetlone pomieszczenia zawsze prezentują się dobrze. W salonach domowych lub firmach świetnie spełniają tę funkcję okna HST. Z racji możliwości konstrukcyjnych są mogą osiągać większe rozmiary od okien PSK. To zapewnia lepsze możliwości adaptacyjne do potrzeb.

Okna HST – zastosowanie w Twoim domu i firmie

Na rynku istnieje wiele rozwiązań dla drzwi balkonowych. Tradycyjne, PSK czy właśnie okna HST. Każde z tych rozwiązań znajdzie dla siebie zastosowanie w innych sytuacjach. Ważne, aby zostało dobrane odpowiednio do możliwości i oczekiwań.

Tradycyjne drzwi skrzydłowe przypominają konstrukcją zwyczajne okna, otwierające się na daną stronę lub uchylnie. najczęściej są stosowane w komplecie z oknami PCV (często spotykane np. w blokach.

Drzwi PSK to rodzaj drzwi przesuwnych, często spotykanych w domach lub firmach z wyjściem na balkon lub taras. Ich technologia polega na przesuwaniu drzwi po ościeżnicy, co wymaga przy otworzeniu wysunięciu drzwi i przesunięciu ich w określonym kierunku. Rozwiązanie to ma ograniczenia w postaci wymiaru drzwi przesuwnych.

Okna HST z kolei działają na nieco innej zasadzie. Skrzydło porusza się po prowadnicy zamontowanej w podłodze. Dodatkowo nie są one zbytnio ograniczone wymiarem, dlatego ich rozmiar może być znacznie pokaźniejszy niż w przypadku drzwi PSK.

Dzięki zastosowaniu tych ostatnich można uzyskać nowoczesny design budynku, a także podziwiać swój ogród w pełnej krasie.

Czym są okna HST?

Jest to konstrukcja opierająca się na dwóch równoległych względem siebie skrzydłach. Jest o skrzydło przesuwne oraz stałe. Co ważne, skrzydło przesuwne jest prowadzone wzdłuż skrzydła stałego.

Rozwiązanie to ma znaczącą zaletę – nie ma potrzeby używania znacznej ilości siły by je otworzyć. Skrzydło przesuwne okna HST porusza się płynnie na rolkach. Metalowa szyna ukryta jest dyskretnie w podłodze, dlatego nie szpeci wnętrza, jednocześnie nie tracąc na użyteczności.

Gdzie zamówić okna HST w Warszawie?

W Warszawie warto skorzystać z usług firmy MEDRUS. Od wielu lat ten producent specjalizuje się w stolarce okiennej, dzięki czemu jego produkty są dopracowane, a możliwości jakie oferuje są dostosowane do obecnych potrzeb.

Prócz rozbudowanej oferty, w której mieszczą się również okna HST, firma oferuje także usługę montażu okien, a także serwis 24-godzinny.

Dodatkowo na ich stronie można znaleźć zdjęcia z realizacji, dzięki czemu widać jak na dłoni realny wygląd tego rozwiązania. Jeżeli będziesz potrzebować fachowego doradztwa, specjaliści z firmy MEDRUS chętnie Ci pomogą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj