Opłaty za parkowanie to ważna część każdego kierowcy w dużym mieście. Chcąc zaoszczędzić nie tylko i pieniądze, ale i czas niezbędny na znalezienie wolnego miejsca postojowego, warto skorzystać z nowoczesnego rozwiązania, jakim jest specjalna aplikacja do parkowania.

Parkowanie w dużych miastach – o czym trzeba pamiętać?

Na kłopoty ze znalezieniem miejsca parkingowego narzekają wszyscy kierowcy w dużych miastach. Głównie z tego właśnie powodu decydują się na korzystanie z płatnych parkingów, niemniej i tu trzeba brać poprawkę na pewne utrudnienia. Czasem brakuje drobnych w kieszeni, a poza tym wadą parkometrów jest to, że naliczają opłaty za każdą rozpoczętą godzinę parkowania. Wtedy też z nieocenioną wręcz pomocą przychodzi aplikacja do płatności za parking AnyPark (wcześniej znana pod nazwą Pango), dzięki której za postój napłatanym parkingu da się płacić szybko i wygodnie. Uwaga: z takiej opcji można korzystać tylko na parkingach obsługiwanych przez firmy współpracujące ze wspomnianym wcześniej systemem.

Aplikacja do parkowania – w jaki sposób z niej korzystać?

Korzystanie z aplikacji do parkowania jest bardzo proste dzięki intuicyjnemu interfejsowi. W tym celu należy jednak najpierw zainstalować aplikację na smartfonie i założyć w niej konto – prywatne lub biznesowe. Da się to zrobić także telefonicznie lub przez internet – wystarczy wypełnić specjalny formularz zamieszczony na stronie omawianego systemu. Po aktywacji konta użytkownik uzyskuje dostęp do wszystkich funkcji, w jakie została wyposażona aplikacja.

Aplikacja do parkowania – wygodny parkometr w kieszeni

Aplikacja do parkowania nie bez powodu nazywana jest parkometrem w telefonie. Za postój można zapłacić smartfonem. Co więcej, sekundowe naliczanie sprawia, że kierowca ponosi koszt rzeczywistego czasu postoju – nie musi płacić za każdą rozpoczętą godzinę parkowania. Ponadto z poziomu aplikacji można rozpocząć, zakończyć lub przedłużyć postój. Aplikacja zapamiętuje także położenie samochodu, przez co łatwiej go namierzyć na dużym parkingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj