Sportowa limuzyna to marzenie wielu kierowców. Pełna wygody, dopieszczonych detali i pokładów mocy ukrytych pod maską. Decydując się na samochód tego typu warto zwrócić uwagę na sprawdzonych graczy: takich, którzy w sposób szczególny potrafią zamknąć w maszynie elegancję, siłę i lekkość. Alfa Romeo to jeden z nielicznych koncernów, który nam to zapewnia.

Włoska elegancja w sportowym wydaniu

Ceniący minimalizm z trudem odwracają wzrok od Giulii Super – modelu Alfy Romeo, który pretenduje do miana sportowych limuzyn z klasą. Połączenie prostoty i elegancji objawia się tu w postaci nieskomplikowanych linii, urzekających zagięć i kształtów zachęcających do tego, aby ruszyć przed siebie bez żadnych ograniczeń. Ta wysmakowana całość doprawiona została gustownymi detalami, które w żaden sposób nie zaburzają uzyskanej przez projektantów harmonii. Chromowane elementy dopieszczają Giulię, oferując wykończenie delikatne, ale zarazem charakterne. Kierowca, który zdecyduje się pokazać w tej uroczej limuzynie, z pewnością nie pozostanie niezauważony.

Komfort jazdy w standardzie

Alfa Romeo stawia nie tylko na elegancję, ale także wygodę. Wizualnie dopieszczona zachwyca minimalistów, natomiast zakochanych w detalach urzeka tym, co proponuje wewnątrz. Wystarczy siąść za kierownicą, aby zorientować się, jaka idea przyświecała twórcom: radość z jazdy. W obliczu takiego przesłania nie pozostaje nic innego, jak zadbać, aby każdy element wnętrza należał do intuicyjnych, komfortowych i nieskomplikowanych. Dwukolorowa deska rozdzielcza cieszy oko i roztacza wokół dawkę spokoju. Nowoczesne tkaniny techniczne zwiększają pewność, że każda podróż przebiegnie w doskonałych warunkach. Kierownica, zgrabna i obita czarną skórą, jeszcze bardziej wzmaga doznania, a intuicyjny panel sterowania gwarantuje przyjemne, bezproblemowe prowadzenie. Można śmiało stwierdzić, że wszystko w Giulii Super jest po prostu… SUPER!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj