Są marki zegarków, uznawane na całym świecie, które zdobyły miano najlepszych. Rzadko jednak zdarza się tak, by cały świat zachwycał się jedną linią zegarków. A tak się właśnie stało w przypadku zegarków Carrera marki TAG Heuer. Eleganckie, proste i ponadczasowe… Nic dziwnego, że zdobyły miano kultowych. Dowiedz się więcej o tej linii i wyjątkowym zegarku Carrera 1887.

Marka TAG Heuer – zachwyca od pokoleń

Marka TAG Heuer to jedna z najbardziej znanych na świecie. I jedna z najstarszych, ponieważ przedsiębiorstwo powstało w 1860 roku pod opieką Edouarda Heuera. Od samego początku Zdaniem najważniejszym marki było stworzenie zegarków trwałych, ponadczasowych i niezawodnych.

Dlatego podstawą wszystkich zegarków tego rodzaju są szwajcarskie mechanizmy kwarcowe. Maksymalna precyzja i zarazem maksymalna wydajność to wynik prawdziwego zegarmistrzowskiego kunsztu. Wykorzystanie tradycyjnych zasad to jedno, warto jednak wiedzieć, że marka cały czas się rozwija, patentuje nowe sposoby, technologie i wyznacza nowe ścieżki we wzornictwie. I ciągle jest to doceniane przez użytkowników. Zegarki TAG Heuer można spotkać i na ulicy – błyskają na męskich i kobiecych nadgarstkach, i na czerwonym dywanie. To wybór bardzo wielu gwiazd sportu, kina czy muzyki.

TAG Heuer – Linia Carrera

Linia Carrera jest jedną z najbardziej znanych wśród zegarków tej marki. To właśnie ona zyskała miano kultowej, i to bardzo szybko, ponieważ tak naprawdę pojawiła się dopiero na początku lat 60. minionego wieku. Jej projektantem był bardzo młody zapaleniec motoryzacji – prawnuk Jack’a Heuera – założyciela. Jego celem było stworzenie idealnego zegarka ze stoperem, który łączyłby w sobie nieco elegancji z niezwykłością zegarków sportowych.

I tak się właśnie stało. Oszczędny w formie zegarek o czytelnych wskazówkach i dodatkowych parametrach na tarczy dostał nazwę Carrera – od hiszpańskiego słowa „prędkość”. Nikt nie przypuszczał, że błyskawicznie stanie się hitem, który podbije całą Europę. Niepozorny, bardzo prosty zegarek Carrera szybko stał się najbardziej rozpoznawalnym zegarkiem na świecie. Co więcej, przebił nawet powstały w tym czasie model sportowego Rolexa Daytona.

Zegarek TAG Heuer Carrera 1887

Od tego czasu linia zegarków Carrera oczywiście znacznie się powiększyła. Postało bardzo wiele nowych męskich modeli, pojawiły się także damskie. Wszystkie wyróżniają się najlepszej jakości mechanizmem kwarcowym oraz idealnie zaprojektowanymi, czytelnymi tarczami, które chroni praktycznie nierysujące się szkło szafirowe. Damskie czasomierze tej linii są delikatne i nieco bardziej ozdobne, jednak nadal utrzymują swoje założenia – są proste, lekkie, nieco sportowe w typie, bardzo eleganckie.

Ze wszystkich zegarków tej linii najbardziej rozpoznawalny stał się zegarek TAG Heuer Carrera 1887. Ma dość dużą tarczę, na której znajdują się nie tylko informacje o godzinie, lecz także na przykład barometr czy data. Cyferblat jest bardzo elegancki i minimalistyczny – srebrne wskazówki i cyfry na czarnym tle. Zegarek TAG Heuer Carrera 1887 jest wyposażony w klasyczną, czarną, skórzaną bransoletę o standardowym zapięciu. Dlatego właśnie jest tak szykowny. Wysokiej jakości stal nierdzewna, z której została wykonana koperta, szkło szafirowe i duża wodoszczelność sprawiają, że jest to nadal jeden z najlepszych zegarków na rynku.

materiał zewnętrzny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj