Życie seksualne jest niezwykle ważne dla niemal każdego człowieka. Poziom aktywności seksualnej ma wpływ zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Wielu mężczyzn uważa, że wielkość ich członka może nie być wystarczająca do zadowolenia partnerki. Czy istnieje jakieś rozwiązanie tego problemu?

Powiększanie penisa własnym tłuszczem

Z każdej sytuacji istnieje wyjście, w tym wypadku jest to zabieg powiększania penisa własnym tłuszczem. Jest to zabieg przeznaczony dla każdego, kto jest niezadowolony z długości, czy szerokości swojego prącia, a także oczekuje naturalnego efektu. Sama procedura powiększenia penisa jest krótka oraz bezpieczna – wykorzystuje się do niej własną tkankę tłuszczową. Informacje z pierwszej ręki na temat powiększania penisa znajdziesz pod linkiem https://klinikagenesis.pl/zabiegi/korekty-ciala/powiekszanie-penisa/, gdzie cały zabieg został szczegółowo opisany przez specjalistów z krakowskiej Kliniki Genesis. Do przeprowadzenia zabiegu należy wybrać klinikę, która posiada doświadczenie w zabiegach tego typu, dlatego warto odwiedzić Klinikę Genesis w Krakowie na ul. Korzeniowskiego 39, zapisując się wcześniej na zabieg pod numerem 690 073 790.

Jak wygląda zabieg powiększania penisa?

Zabieg jest wykonywany przy znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu nie towarzyszą mu dolegliwości bólowe. Materiał do wypełnienia członka jest pobierany zazwyczaj z uda lub brzucha. Pobrana tkanka tłuszczowa musi zostać odpowiednio zagęszczona oraz po odwirowaniu może zostać zaaplikowana do penisa. Główny etap powiększania penisa zaczyna się wprowadzenia zebranego materiału dookoła trzonu prącia za pomocą cienkiej igły. Chirurg rozmasowuje wprowadzoną tkankę tłuszczową, aby nie pojawiły się żadne grudki, czy też innego rodzaju zniekształcenia. Potem pacjent może cieszyć się uzyskaniem większej objętości penisa za pomocą naturalnej i bezpiecznej metody.

Wizyta w Klinice Genesis przed zabiegiem powiększania penisa

Efekty zabiegu

Czas trwania zabiegu to około 60 minut – nie jest to długi okres, a efekty są bardzo zadowalające. Czego możemy oczekiwać? Zabieg powiększania penisa Vaser Lipo umożliwia zwiększenie penisa do 2 cm długości oraz 1-3 cm szerokości. Dodatkowo mężczyzna po takim zabiegu staje się zdecydowanie bardziej pewny siebie, wyzbywa się kompleksów, które do tej pory utrudniały prowadzenie zadowalającego życia seksualnego. Zadowolenie ze współżycia ulega natychmiastowej poprawie, gdy mężczyzna nie czuje skrępowania.

Jak wygląda rekonwalescencja?

Pacjent zawsze musi postępować zgodnie z zaleceniami lekarza. Mężczyzna może opuścić klinikę jeszcze tego samego dnia, jednakże później musi samodzielnie zadbać, aby efekty zabiegu były jak najbardziej zadowalające. Początkowo penis może być zasiniony oraz napuchnięty, przez co sprawia wrażenie jeszcze większego niż oczekiwany. Z dnia na dzień członek będzie coraz bliżej zaplanowanego kształtu, cały proces trwa do około dwóch tygodni. To jeszcze nie koniec, ponieważ przez okres około 4-6 tygodni, pacjent powinien zachowywać wstrzemięźliwość seksualną, a także wykonywać specjalne masaże prącia, aby tkanka tłuszczowa rozłożyła się prawidłowo. Efekt zabiegu powiększania penisa Vaser Lipo może utrzymać się średnio 1-2 lata.

Zabieg powiększania penisa Vaser Lipo umożliwia całkowitą odmianę dotychczasowego życia seksualnego. Dotychczasowa niepewność odchodzi w niepamięć, mężczyzna nie musi martwić się o to, czy partnerka nie zniechęci się z powodu wielkości jego penisa. Przede wszystkim, najważniejszy jest fakt, iż ten zabieg jest całkowicie bezpieczny oraz wykorzystuje naturalnie występujący w ciele człowieka materiał – tkankę tłuszczową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj