Zapewnienie rozrywki najmłodszym to zadanie dla osób najbardziej kreatywnych i pomysłowych. Można pójść jednak o krok dalej, aniżeli animacja zabaw czy organizowanie dzieciom integracji. Parki rozrywki dla dzieci to miejsca, w których pociechy zaznają niesamowitych i niepowtarzalnych przeżyć, o których będą bardzo długo pamiętały.

Przy okazji często pobawić się mogą również dorośli. Twórcy centrów rozrywki dla dzieci są niesamowicie pomysłowi w ich tworzeniu i często powstają prawdziwe perełki na rozrywkowej mapie. Przedstawiamy jedną z nich.

To nie Escape Room – to coś znacznie więcej

Mowa o prawdziwym labiryncie. Centrum rozrywki dla dzieci https://www.tepfactor.pl/pol/ oferuje aż 25 pokoi, wśród których znajdują się 4 pokoje premium i ukryty skarb w ostatnim z nich. Kolejność wchodzenia do pokoi jest oczywiście dowolna, a w trakcie zabawy gracze otrzymują cenne wskazówki, które pomogą w odnalezieniu ukrytych pokoi. Zabawa pochłonie z pewnością kilka godzin, ale można ją przerwać w dowolnym momencie. Prawdziwa, żywa gra w otoczeniu swoich przyjaciół może być naprawdę wyjątkowym przeżyciem. Co czeka nas w środku?

Atrakcje, przeszkody, jeszcze więcej przeszkód

Rozgrywka przeznaczona jest dla zespołów 2-6 osobowych. Zadaniem oczywiście będzie przejście całego labiryntu i dotarcie do skarbu, a ostateczny wynik zaprezentowany zostanie w formie specjalnego indeksu. Każdy pokój to przeszkody, których Twoja pociecha długo nie zapomni. Część z nich jest sterowana elektronicznie, poruszają się sprawiając jeszcze więcej trudności uczestnikom, a niektóre wymagają chwili zastanowienia i małej dozy sprytu. Każdy z pokoi to niesamowite przeżycia, które łącząc się w całość z pewnością pozostawią niezatarte wspomnienia. Śmiech, wysiłek, adrenalina i zastrzyk endorfin dla każdego uczestnika zabawy gwarantowane.

Zabawa tego rodzaju niesamowicie pobudza dzieci na wielu płaszczyznach – zarówno zręcznościowo, jak i intelektualnie. Dodatkowo to wspaniały moment na integrację i zgranie się ze swoimi rówieśnikami lub rodzicami. Również dorośli znajdą dla siebie odpowiednio wiele rozrywki w tak skomplikowanych labiryntach i będą bawić się znakomicie. Warto zorganizować się z paczką znajomych gotowych na tego rodzaju wyzwania. W grupie będzie jeszcze więcej zabawy.

Co bardzo ważne zabawa jest całkowicie bezpieczna pod warunkiem zastosowania się do wszystkich procedur związanych z bezpieczeństwem. Wszystkie zasady z tym związane uczestnicy dostają przed rozpoczęciem zabawy, a nad bezpieczeństwem dodatkowo czuwa przeszkolony personel.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj