Na słowo „pięćsetka” naszym oczom ukazuje się to korpulentna, urocza, nowoczesna sylwetka pożądana przez miłośników klasycznych samochodów z charakterem. Fiat wiedząc, jak silne emocje wywołuje tym kultowym modelem, zadbał o to, aby kierowcy mogli wybierać spośród całego mnóstwa wariantów. Dzięki temu każdy odnajdzie w nim czego potrzebuje.

Klasyka (nie)jedno ma imię

Fiat z przyjemnością sięga po rozwiązania, które skierowane są do szerokiego grona kierowców. Jak żadna inna marka to właśnie włoski koncern potrafi z taką przenikliwością odpowiadać na nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Dowodem na to jest szeroki wybór modeli Fiata 500 – od klasycznych i minimalistycznych po ultranowoczesne o miejskim charakterze. Różni je wiele elementów; między poszczególnymi modelami pozostał jednak wspólny mianownik, czyli stylowy wygląd. Do dyspozycji kierowcy otrzymują więc Fiata 500 – oryginalny samochód o kompaktowych wymiarach, który prezentuje się szykownie jako włoska ikona stylu. Dostępnych jest kilka wersji wyposażenia w pełni odpowiadających oczekiwaniom nowoczesnych kierowców.

Miejski szyk w tradycyjnej odsłonie

W odpowiedzi na potrzeby kierowców poruszających się na co dzień po mieście postał Fiat 500X – zupełnie nowe oblicze Fiata, zadziorne i dynamiczne. Odwaga w projektowaniu modeli Sport, Urban i City Cross opłaciła się: to kompaktowe połączenie crossovera oraz SUV-a, który sprawdza się w miejskich warunkach znakomicie! Fiat udowadnia, że siła tkwi nie w rozmiarach, ale oryginalnych rozwiązaniach, niezaprzeczalnym stylu oraz nowoczesnym podejściu do konstruowania samochodów uniwersalnych.

Włoska dusza na czterech kółkach

Fiat nie byłby jednak sobą, gdyby nie zaproponował rozwiązania oryginalnego, a przy tym garściami czerpiącego z codziennych potrzeb. Co powiecie na „pięćsetkę” w wersji kombi? Fiat 500L to dowód na to, że funkcjonalność można interpretować na różne sposoby. Kompaktowe auto, które wyglądem nie odbiega od innych wersji Fiata 500, a do tego oferuje znacznie więcej miejsca i komfortu? Auto nie traci przy tym na stylu, zachwycając oryginalnym wykończeniem. To kolejna odsłona Fiata 500, która zachwyca miłośników uniwersalnych rozwiązań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj