Auta dostawcze codziennie poddawane są ciężkim próbom. Chcąc uniknąć kosztownych napraw warto skierować swój wzrok na zabudowy samochodów Wrocław. Korzystając z usług profesjonalistów, można w sposób kompleksowy zabezpieczyć przestrzeń załadunkową i uniknąć kosztownych jej napraw.

Zabudowy samochodów Wrocław – DD Zabudowy pomoże

Decydując się na zabudowę busa, warto wziąć pod uwagę wykonawcę i zakres oferowanych usług. To ważne ponieważ, jeżeli zależy nam na kompleksowym wykończeniu przestrzeni ładunkowej, musimy brać pod uwagę możliwości realizacji przedsięwzięcia.

W tym celu można zweryfikować firmę, poprzez sprawdzenie wizualizacji. DD Zabudowy poszło o krok dalej. Odwiedzając ich stronę internetową, zostały przedstawione realizacje w różnych wariantach… w różnych modelach aut dostawczych. Jest to szczególnie pomocne w momencie, gdy chcemy sprawdzić jak dany wariant wyglądałby w naszym aucie.

Zabudową samochodów we Wrocławiu zajmują się od 2008 roku. W ich ofercie znajdziecie dedykowane zabudowy do 12 marek samochodów. DD Zabudowy mając na uwadze jakość oferowanych usług zyskało klientów m.in. wśród ponad 100 dealerów samochodowych na terenie całego kraju.

Jakie korzyści daje zabudowa busa?

Najważniejszą jest zabezpieczenie przestrzeni ładunkowej, tzw. paki. Wiąże się to z odpowiednim obudowaniem wnętrza auta, według wariantu wybranego przez klienta lub w toku konsultacji z wykonującym usługę. Ważne aby została ona dobrana odpowiednio do aktualnych i przyszłych potrzeb, dlatego zabudowę samochodów we Wrocławiu powinieneś powierzyć DD Zabudowy.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów, można obudować podłogę, ściany i sufit, co ochroni wnętrze paki przed uszkodzeniami wynikającymi z nieumiejętnego załadunku czy przewożenia ładunku o ostrych krawędziach lub chropowatej strukturze.

W przypadku uszkodzenia ładunku, który jest w formie ciekłej, może dojść do uszkodzenia pojemnika i zalania przestrzeni załadunkowej. Odpowiednio przystosowana podłoga pozwoli na usunięcie wycieku bez uszkodzenia fabrycznej podłogi.

Z kolei zabudowane ściany, nadkola czy sufit to ochrona przed zniszczeniem warstwy blacharsko-lakierniczej wewnątrz zabudowanego busa. Odpowiednie zabezpieczenie sprawia, że nawet niespodziewane przemieszczenie się ładunku, np. podczas gwałtownego hamowania lub uszkodzenia pasów mocujących, nie doprowadzi do uszkodzeń lub poważnych uszkodzeń wnętrza paki.

Mając auto przystosowane do transportu rozmaitych ładunków, nie musisz obawiać się o uszkodzenie ładunku. Specjalne listwy do montażu linek zabezpieczających lub taśm transportowych, pozwolą jechać ze spokojną głową o bezpieczeństwo przedmiotów znajdujących się w na pace.

Zabudowy samochodów Wrocław – tylko z DD Zabudowy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj