Zakłady bukmacherskie to forma rozrywki, która towarzyszy ludzkości od wieków. Na przestrzeni lat przybierała różne formy – od zakładów osobistych, poprzez działalność stacjonarnych punktów, w których można było obstawiać, aż do najpopularniejszych obecnie zakładów bukmacherskich online.

Nie da się jednak ukryć, że wiele osób wciąż nie ma pojęcia jak wyglądają takie zakłady i w jaki sposób brać w nich udział bezpiecznie i bez obaw. Sprawdźmy to!

Jak działają bukmacherzy w sieci?

Bukmacherzy, którzy zdecydowali się na rozpoczęcie swojej działalności w Internecie, udostępniają użytkownikom strony internetowe, na których znajdują się zakłady, kursy oraz wiele przydatnych informacji. Jeśli chcesz wziąć udział w grze, musisz utworzyć konto użytkownika, a następnie wpłacić środki na swój własny depozyt. Z tej puli możesz obstawiać dowolną ilość zakładów na wybraną przez siebie kwotę. Jeśli wygrasz zakład, wygrana wpłynie na twój depozyt. Możesz wypłacić ją na swoje konto bankowe lub przeznaczyć środki na kolejne zakłady.

Czy zakłady bukmacherskie online są legalne?

To pytanie, które zadaje sobie wiele osób, dowiadujących się o zakładach bukmacherskich online. Nikt z nas nie chce przecież łamać prawa czy narażać się na bezpieczeństwo. Odpowiedź jest prosta – zakłady bukmacherskie online są legalne i możesz brać w nich udział bez większych obaw. Pamiętać jednak musisz, że niestety, nie wszyscy bukmacherzy działają legalnie, dlatego też zanim przystąpisz do gry, koniecznie upewnij się, że dany bukmacher posiada pozwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie swojej działalności. Informację taką powinieneś bez problemu znaleźć na stronie bukmachera.

Co musisz zrobić, aby zacząć grać?

W zakładach bukmacherskich mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie. Dlatego też aby rozpocząć obstawianie, musisz utworzyć własne konto użytkownika oraz podać i zweryfikować informacje o tobie. Możesz zostać poproszony np. o podanie numeru PESEL lub przesłanie skanu swoich dokumentów. Konieczna będzie również weryfikacja numeru konta bankowego, na które przelewane będą twoje ewentualne wygranie. Przed przystąpieniem do gry dokładnie sprawdź regulamin zakładów bukmacherskich online, w których chcesz brać udział i zapoznaj się z wszystkimi informacjami, które na swojej stronie udostępnia firma bukmacherska.

Czy to bezpieczne?

Obecnie firmy, które obsługują zakłady bukmacherskie online, robią wszystko, by oferować swoim klientom maksymalne bezpieczeństwo. Oznacza to, że tożsamość graczy jest dokładnie weryfikowana, strona internetowa jest zaś zabezpieczona certyfikatem SSL, co sprawia, że wszystkie dane przesyłane przez graczy są szyfrowane. Ponadto bukmacherzy korzystają z nowoczesnych systemów płatności, które są nie tylko szybkie, ale również całkowicie bezpieczne. Nie musisz więc się obawiać.

Podsumowując, zakłady bukmacherskie online to nowoczesna, bezpieczna forma brania udziału w grze, która cieszy się coraz większą popularnością wśród miłośników obstawiania wyników spotkań sportowych. Jeśli więc interesujesz się zakładami i nie zawsze masz możliwość udania się do punktu stacjonarnego bukmachera, sprawdź ofertę tych, którzy legalnie działają w sieci.

Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj