Segment samochodów dostawczych obejmuje wiele typów, spośród których każdy przeznaczony jest do innego rodzaju działalności. Inwestycja w taki pojazd nie będzie przynosiła strat, jeżeli kupujący odpowiednio dopasuje go do profilu swojej firmy. Przed zakupem samochodu dostawczego warto zastanowić się jak wiele towaru będzie przewozić, jakie udogodnienia należy zapewnić kierowcy oraz jakie są typowe usterki dla danego modelu. Jaki samochód dostawczy kupić, żeby pomnażał zyski firmy i był tani w eksploatacji?

Jakie są popularne samochody dostawcze marki Citroen?

Citroen Berlingo, Jumpy bądź Jumper to najpopularniejsze i doceniane na całym świecie samochody dostawcze odpowiadające na różnorodne potrzeby klientów. Citroen Berlingo Van to jeden z najbardziej znanych modeli w klasie lekkich samochodów dostawczych. Od czasu debiutu pierwszej generacji w 1996 roku na świecie wyprodukowano już ponad 1,5 mln sztuk tego samochodu, z czego 1,3 mln trafiło na rynek europejski. To bestseller marki w tym konkurencyjnym segmencie.

Auto zostało zaprojektowane zgodnie z hasłem „Inspired by Pro”, czyli inspirowane przez profesjonalistów i przeznaczone dla profesjonalistów działających w różnych branżach, takich jak: budownictwo, ratownictwo, usługi czy transport. Auto wyróżnia się atrakcyjną, nowoczesną stylistyką i uniwersalnym charakterem, a dzięki dostępności różnych wersji nadwozia i łatwej aranżacji wnętrza zapewnia dopasowanie do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców.

Obecnie ergonomia, komfort toczenia, jakość prowadzenia, praktyczność i uniwersalność, a nawet atmosfera w kabinie samochodów marki Citroen stanowią ważne elementy składające się na ocenę samochodu jako w najwyższym stopniu wygodnego, zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów.

Cechy samochodów marki Citroen

Jak wskazuje ekspert z firmy Auto Centrum Golemo, będącej czołowym dealerem nowych i używanych samochodów w Małopolsce: W dostawczych Citroenach najczęściej awarii ulegają drobiazgi, takie jak elementy zawieszenia lub elektronika. Niezwykle rzadko dochodzi do poważniejszych usterek, jak awaria wspomagania elektrohydraulicznego bądź komputera komfortu. Skrzynia biegów może zawodzić tylko wtedy, kiedy zaniedba się napraw mechanizmu sterującego. Citroen uchodzi za pioniera i innowatora w dziedzinie komfortu. Właśnie ta cecha wyróżnia wszystkie modele marki od czasu jej powstania w 1919 roku.

Do zalet samochodów marki Citroen należy wysoki komfort jazdy oraz duża pojemność. Awaryjność samochodów tej marki jest bardzo niska i nie ma obaw o serwis. Szeroko dostępne są tanie zamienniki części do tych samochodów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj