Nową felietonistką serwisu WP Kuchnia została Ewa Wachowicz. Każdego miesiąca będzie przygotowywać materiały na tematy kulinarne i lifestyle’owe. W serwisie powstaje również baza autorskich przepisów.

Mam przyjemność podzielić się wyselekcjonowanymi potrawami i ciastami, które sprostają oczekiwaniom wszystkich miłośników gotowania. Każdy wypróbowany przeze mnie przepis znajdziecie w WP Kuchnia. Regularnie będę też przygotowywać felietony, w których przekażę przydatne porady dotyczące gotowania i zdrowego stylu życia. Nie zabraknie również ciekawostek! – mówi Ewa Wachowicz.

Ewa Wachowicz to producentka i dziennikarka telewizyjna. W 1992 otrzymała tytuł Miss Polonia. W latach 1993–1995 była rzecznikiem prasowym rządu Waldemara Pawlaka. W 1998 rozpoczęła produkcję nadawanego przez dziesięć lat programu „Podróże kulinarne Roberta Makłowicza”. W 2007 w telewizji Polsat zaczęła produkować autorski program kulinarny „Ewa gotuje”. Od 2013 jest członkinią jury w programie „Top Chef”.

Ewa Wachowicz będzie przygotowywać cztery felietony miesięcznie. Pierwsze materiały pojawiły się już w serwisie. Baza przepisów na najlepsze potrawy będzie stale rozbudowywana. WP Kuchnia to miejsce dla gotujących z pasją. Prezentuje bogaty katalog przepisów, rozmowy w kuchni, wiadomości żywieniowe i dietetyczne porady. Zgodnie z badaniem Gemius/PBI z czerwca 2018 serwis odwiedziło 1,4 mln realnych użytkowników.

Wirtualna Polska to grupa spółek działających w mediach i e-commerce. Jest właścicielem portalu horyzontalnego – Wirtualnej Polski. Prowadzi też portal o2 oraz specjalistyczne serwisy tematyczne, takie jak Money.pl, WP SportoweFakty, WP abcZdrowie i dobreprogramy.pl. W branży e-commerce WP działa w zakresie turystyki, mody, urządzania wnętrz, usług finansowych oraz zdrowia.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj