Kitesurfing to dyscyplina, która stała się ostatnio bardzo popularna. W Polsce stale przybywa miłośników tej wyjątkowej dyscypliny. Nie brakuje też osób, które chcą stawiać pierwsze kroki w pływaniu na desce z latawcem.

Kitesurfing – tylko z instruktorem

To jedna z tych dyscyplin, której lepiej nie uczyć się na własną rękę. Jeśli chcesz bezpiecznie uczyć się kitesurfingu, cieszyć się szybkimi efektami i korzystać z doświadczenia najlepszych – wybierz szkołę FunSurf,

To jedna z najstarszych szkół kitesurfingu w Polsce. Ponad 20 lat na rynku, masa przeszkolonych kursantów czynią ją jedną z najlepszych w naszym kraju. Nic dziwnego, że tak wiele osób wybiera właśnie FunSurf. Szkoła cieszy się dużym zaufaniem, a zadowoleni kursanci chętnie polecają ją kolejnym miłośnikom wiatru i wody.

Kitesurfing w Polsce

FunSurf oferuje naukę kitesurfigu w dwóch swoich bazach w Polsce. Jedna jest zlokalizowana w Chałupach, druga na campingu Polaris. Dlaczego akurat Półwysep Helski? Bo właśnie tutaj panują najlepsze warunki do uprawiania kitesurfinngu. Idealny wiatr, długa, piaszczysta plaża, płytka woda i piaszczyste dno to zalety, które doceni każdy miłośnik pływania na desce.

Zainteresowani mogą wybierać w ofercie kursów indywidualnych oraz grupowych. W ofercie szkoły jest również obóz kitesurfingowy, z którego skorzystać mogą osoby w każdym wieku.

Kitesurfing za granicą

Mimo, że w Polsce mamy świetne miejsca do uprawiania kitesurfingu to ze względu na pogodę jego uprawianie nie jest możliwe przez cały rok. Sezon na kitesurfing trwa od początku maja do końca września. Dla niektórych to zdecydowanie za krótko. Dla nich ciekawą alternatywą mogą być zagraniczne wyjazdy kitesurfingowe. FunSurf posiada ponad 10 lat doświadczenia w organizacji takich wyjazdów. W zależności od pogody kursanci mogą wybierać następujące destynacje: Hiszpania (Fuerteventura), Grecja (Levkada, Rodos), Egipt (Soma Bay). Jedną z nowości są organizowane przez szkołę wyjazdy do Kenii i na Sardynię.

Co ciekawe – szkoła kitesurfingu może zorganizować również indywidualny wyjazd, w dowolne, wybrane przez zainteresowanego miejsce. Szkoła bierze na siebie załatwienie wszelkich formalności tj. przelot, hotel, wypożyczenie sprzętu w miejscowych bazach. Dzięki temu kursanci nie muszą się o nic martwić i mogą w pełni oddać się przyjemności pływania na kite.

Zapraszamy na stronę windsurfing.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj