Kobiece imię zostało nadane temu modelowi nie bez przyczyny. Giulia ma wszystko, o czym marzą mężczyźni, i nie tylko: nienaganna sylwetkę, piękne wnętrze i niespożyte pokłady energii, ukryte rzecz jasna pod maską. Podrasowana wersja wyposażenia Super zamyka natomiast usta wszystkim tym, którzy chcieliby coś w tym samochodzie skrytykować.

Gotowa do działania

Nowa Giulia w wersji Super prezentuje się naprawdę świetnie. To zasługa nie tylko znakomitego designu, ale także elementów, które wchodzą w skład jej wyposażenia. Czym charakteryzuje się ten niepowtarzalny styl? Włoscy projektanci Alfa Romeo w lubią proste, eleganckie linie, które z niesamowitym wyczuciem podkreślają. W nadwoziu Alfy Romeo wyraźnie widać też uwielbienie do detali i kunsztownego wykończenia całości.

Sporo dobrego można powiedzieć również o wnętrzu – co prawda nie jest ono zbyt przestronne, ale brak miejsca rekompensuje obecność wielu ergonomicznych rozwiązań mających wpływ na komfort jazdy. Mowa tu o intuicyjnie rozplanowanym kokpicie, w którym wszystkie elementy zostały rozplanowane zgodnie z potrzebami kierowcy. To ogromna siła nie tylko rozwiązań technicznych, ale także estetyki: specyficzne ułożenie kierownicy czy fotele pokryte skórą nie pozwalają wątpić w to, że wnętrze Giulii zostało skrojone z myślą o wygodzie.

Czym byłoby jednak przyjemne prowadzenie bez technologii? Alfa Romeo Giulia została przemyślana w taki sposób, aby zapewniać nie tylko komfortową, ale także dynamiczną jazdę. Prowadzenie może być pełne wrażeń, co jest zasługą nowoczesnego systemu informacyjno-multimedialnego New Connect 6,5 – swoistego centrum dowodzenia Giulią. Tajemnicą nie pozostaje również to, co dzieje się w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów: wyświetlacz 3,5″ pomiędzy zegarami stale informuje kierowcę o tym, co dzieje się z autem oraz jak prezentują się warunki na drodze. Jak widać, żadnego elementu nie pozostawiono przypadkowi. Nie dziwi więc, że w Giulii od Alfy Romeo można się z miejsca zakochać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj