Zachęcenie dziecka do nauki nie należy do najłatwiejszych zadań. Dlatego szukając efektywnego sposobu nauczania języka angielskiego małych dzieci, warto poszukać ciekawych rozwiązań. Jednym z nich może być Teddy Eddie.

Teddy Eddie – dlaczego warto zainteresować się tą metodą?

Dzieci dość szybko dekoncentrują się podczas nauki. Dlatego sposób ich nauczania musi być dostosowany do nich samych, czyli być dynamiczny, angażujący i sprawiający wiele radości. Jedną z metod nauczania dzieci w wieku od 2 do 7 roku życia jest właśnie metoda Teddy Eddie.

Dzięki dostosowaniu poszczególnych etapów, dziecko przechodzi płynnie z poziomu na poziom. Fakt, że nauka realizowana jest przez zabawę, sprawia że dziecko nie jest znużone nauką, ponieważ w trakcie zajęć świetnie się bawi, ucząc się języka angielskiego.

Należy mieć na uwadze, że im wcześniej rozpocznie się naukę języka obcego, tym lepiej. Osłuchując się i posługując np. językiem angielskim od najmłodszych lat, może wykształcić bardzo dobry akcent, a także dzięki wydłużonemu okresowi nauki, zdobyć o wiele wyższy poziom językowy, nim np. wejdzie na rynek pracy, gdzie język obcy na odpowiednim poziomie, może okazać się dużym atutem.

Teddy Eddie Lublin – gdzie można skorzystać z tej metody?

Metoda ta z powodzeniem stosowana jest w różnych placówkach zajmujących się kształceniem językowym. Myśląc: Teddy Eddie Lublin, gdzie znajdę placówkę, która korzysta z tej metody? – warto poszukać odpowiedzi w internecie.

Przykładowo takim miejscem jest chociażby COLUMBUS Centrum Języków Europejskich, który wykorzystuje tę metodę na swoich zajęciach dla młodszych uczestników kursów językowych. To ważne, by metody nauczania były jak najlepiej dopasowane do dzieci.

Należy pamiętać, że metoda Teddy Eddie nastawiona jest na intensywną, ale przyjemną dla dziecka naukę. To sprawia, że chętnie będzie uczestniczyć w kolejnych zajęciach, a nauka nie będzie przykrym obowiązkiem, a ciekawym elementem dnia. Odpowiednio dostosowany program nauczania może sprawić, że dziecko zapała miłością do języka angielskiego, co w późniejszym okresie jego życia, może okazać się świetnym “motorem napędowym” do zgłębiania języka i np. przystępowania do certyfikatów językowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj