Sezon dla większości rowerzystów powoli dobiega końca. Jedni szykują swoje jednoślady na przezimowanie, inni z kolei z wytęsknieniem czekali na cięższe warunki pogodowe, by poszaleć w błocie. Jednak zarówno jedni i drudzy muszą wyposażyć się w niezbędne przedmioty, które przydają się każdemu rowerzyście. Zatem co kupić w sklepie rowerowym w Kielcach?

Wyposażenie przydatne dla każdego rowerzysty

Czasami mogłoby się zdawać, że rowerzyście prócz roweru, nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Myślenie to zmienia się, kiedy przejazd rowerem zajmuje dłużej jak 30 minut lub przydarzy się “niespodzianka”. Warto zatem wcześniej odwiedzić sklep rowerowy w Kielcach, by być przygotowanym na różne ewentualności.

Przede wszystkim rowerzysta powinien mieć przy sobie pompkę. Dzięki miniaturyzacji wielu sprzętów, tak i pompka nie zajmuje dziś wiele miejsca. Montaże do ramy pozwala ją zamontować w niemal każdym miejscu na rowerze, a niewielki rozmiar sprawia, że nie przeszkadza ona w jeździe.

Bidon to równie ważny przedmiot. Niektórzy wybiorą butelki, ale pamiętajmy, że ich kształt przeważnie jest zgoła odmienny w zależności od producenta, a bidony przeważnie posiadają jednolity kształt. Dodatkowo są skonstruowane z grubszego plastiku, dzięki czemu woda w nich nie nagrzewa lub nie wyziębia się tak szybko, jak w zwyczajnej plastikowej butelce.

Dzwonki i sygnalizatory to nie tylko wymagany względem prawa element roweru, ale także nasze bezpieczeństwo. Będąc dobrze oświetlonym, rowerzysta jest widoczny dla innych użytkowników drogi, po której aktualnie się porusza.

W jesienne dni dobrze będzie mieć także błotniki. O ile rowery miejskie są w nie wyposażone, o tyle o wiele rzadziej można je spotkać w “góralach” czy im podobnych rowerach. Szkoda dotrzeć na miejsce ze smugą wody lub błota na plecach.

Sakwa pod ramę to niedrogi, a użyteczny zakup. Można w niej trzymać portfel na czas jazdy, a także takie rzeczy jak drobne narzędzia do naprawy roweru w terenie. Możliwości ograniczone są tylko pojemnością i wyobraźnią rowerzysty. Nie zajmuje miejsca, nie przeszkadza, a można mieć z jego posiadania wiele korzyści.

Sakwa na bagażnik to też coraz częściej spotykany gadżet na rowerach, zwłaszcza miejskich. Czasami rowerzysta chce zabrać ze sobą kilka rzeczy, a niekoniecznie ma możliwość wzięcia ze sobą plecaka. Wtedy taka sakwa zda egzamin idealnie.

Wszystkie te przedmioty można znaleźć w METROBIKES, sklepie rowerowym w Kielcach.

Sklep rowerowy w Kielcach – gdzie na zakupy?

Jeżeli chcemy wspierać lokalnych przedsiębiorców, warto wybrać wyspecjalizowany sklep rowerowy. Z racji konkretnej niszy jaką się zajmuje, sprzedający będą dobrze poinformowani w kwestii towaru, a także będą posiadać odpowiednią wiedzę, gdyż ta liczy się bardzo w mniejszych przedsiębiorstwach.

Sklep METROBIKES jest właśnie takim miejscem. Jeżeli przed wybraniem do sklepu chcesz sprawdzić ich ofertę, to na stronie internetowej znajdziesz interesujące Cię produkty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj